امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10997
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلسدر ادامه نشست علنی عصر امروز پارلمان و در جریان بررسی لایحه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلسدر ادامه نشست علنی عصر امروز پارلمان و در جریان بررسی لایحه بودجه 92، بندهای الحاقی 17، 18، 23 و 24 این لایحه را پس از بحث و بررسی به تصویب رساندند.

طبق مصوبه مجلس، به وزارت آموزش و پرورش (‌سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور) اجازه داده شد پروژه‌های نیمه تمام دولتی را به موجب آیین‌نامه‌ای که به‌تصویب هیئت وزیران می‌رسد با استفاده از مشارکت خیرین مدرسه‌ساز تکمیل نماید.

همچنین به دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی دستگاه های مشمول بند(ب) ماده(20) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران اجازه داده شد در راستای تکمیل پروژه‌های تملک دارایی های سرمایه‌ای خود تا سقف درآمد اختصاصی سال 1391 نسبت به أخذ وام از بانک های دولتی اقدام و در جهت تکمیل و یا احداث پروژه‌های تملک دارایی سرمایه‌ای خود استفاد نمایند و با تنفس یک‌ساله نسبت به بازپرداخت اقساط از محل درآمد اختصاصی خود اقدام کنند.

مجلسی ها مقرر کردند که همه دستگاه های اجرایی موظفند عوارض مربوط به شهرداری‌ها را هر ساله طبق قوانین و مقررات پرداخت و تسویه حساب نمایند. رئیس دستگاه اجرایی و ذی حساب آن مسئول حسن اجرای این بند هستند.

نمایندگان مجلس مصوب کردند که در اجرای بند(و) ماده 133 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران، به وزارت نیرو اجازه داده شد با متقاضیان بخش خصوصی و تعاونی احداث نیروگاه و دارنده موافقت اصولی احداث نیروگاه براساس ضوابط قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران قرارداد خرید تضمینی برق منعقد نماید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها