امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109971
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیرزاده ضمن اعلام این خبر گفت: با موافقت معاون امور فرهنگی و پس از انجام بررسی‌های لازم به منظور کاهش

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیرزاده ضمن اعلام این خبر گفت: با موافقت معاون امور فرهنگی و پس از انجام بررسی‌های لازم به منظور کاهش تصدی‌گری فعالیت‌های اجرایی ستاد معاونت امور فرهنگی و در جهت تسهیل برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری کلان فرهنگی، این واگذاری انجام شد.

وی با اشاره به سابقه فعالیت‌های واسپاری شده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ‌پس از خارج کردن برگزاری جشنواره شعر فجر از تقویم اجرایی برنامه‌های ستادی معاونت امور فرهنگی، برگزاری هفته کتاب که یکی از فراگیرترین برنامه‌های فرهنگی است، دومین فعالیتی است که طی سال جاری به خارج از ستاد واگذار می‌شود.

مشاور مدیریتی معاونت امور فرهنگی درباره دبیرخانه دایمی هفته کتاب گفت:‌ دبیرخانه دایمی هفته کتاب به عنوان اتاق فکر و حوزه سیاست‌گذاری این رویداد مهم فرهنگی همچنان در ستاد معاونت امور فرهنگی فعال خواهد بود.

وی با اشاره به ضرورت توانمندسازی ظرفیت‌های ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان‌ها عنوان کرد: این ادارات دارای ظرفیت‌های اجرایی بالایی هستند که در رویکرد جدید معاونت مورد توجه جدی قرار خواهند گرفت.

امیرزاده تصریح کرد: تقویت ابعاد نظارتی، هدایتی و حمایتی معاونت امور فرهنگی و همچنین هویت بخشی و تقویت بسترهای اجرایی ادارات کل استانی را از دیگر اهداف این واگذاری محسوب می‌شوند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها