امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۹:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109981
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،«ایران برگر» تازه ترین فیلم مسعود جعفری جوزانی است که در دومین روز فیلمبرداری خود میزبان "محمد احسانی"

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،«ایران برگر» تازه ترین فیلم مسعود جعفری جوزانی است که در دومین روز فیلمبرداری خود میزبان "محمد احسانی" معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی بود.
احسانی در این دیدار که با حضور بخشدار و رئیس شورای روستا همراه بود با کارگردان و عوامل فیلم «ایران برگر» به گفت وگو پرداخت.
"مسعود جعفری جوزانی" در این دیدار از شرایط و سختی های موجود در کار گفت و حضور بازیگران خوبی چون "علی نصیریان" را از ذخیره های سینمای ایران دانسته و افزود: ایشان از آن دست افرادی هستند  که در سینما روح دارند وحضورشان تاثیر خاصی بین مردم ومی گذارد.
محمد احسانی ضمن برشمردن اهمیت حضور پررنگ تر کارگردانان صاحب سبک همچون مسعود جعفری جوزانی در سینما گفت: درآثار این گروه از کارگردانان شاهد بروز نشانه ها و مضامین هویتی و توجه به فرهنگ بومی و اقوام مختلف هستیم ؛ همچنین این نوع سینما باعث می شود به لحاظ بصری هم شاهد تنوع در استفاده از فضاهای غیر آپارتمانی که بخش مهمی از فیلم های اجتماعی در آن ساخته می شود،باشیم که به نوبه خود امری مغتنم و ارزشمند است.
«ایران برگر» قصه ای اجتماعی با گویش لری دارد که بخشی از آن در لرستان فیلمبرداری خواهد شد . علی نصیریان ،محسن تنابنده ، احمد مهرانفر،محمدرضا هدایتی ، گوهر خیراندیش،شهره لرستانی و سحر جعفری جوزانی از جمله بازیگران آن هستند.
دیگر عوامل اصلی این فیلم عبارتند از:  تورج منصوری (مدیر فیلمبرداری)،مهین نویدی (گریم)،حسن زاهدی (صدابردار)واصغر نژاد ایمانی (طراح صحنه )این اثر هستند.
در این بازدید گروه مشغول گرفتن صحنه درگیری مردم روستا بودند که  در حضور معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی فیلمبرداری شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها