امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۵:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109986
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دفتر رسانه «پایگاه عکس چیلیک» امکانی را برای علاقمندان به عکاسی در کویر فراهم آورده است تا با طرح ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دفتر رسانه «پایگاه عکس چیلیک» امکانی را برای علاقمندان به عکاسی در کویر فراهم آورده است تا با طرح درخواست و ثبت نام، از امکان آشنایی با اصول سفر به کویر و گفت وگو با عکاسان موفق در کویر برخوردار شوند.

در این نشست که ویژه عموم علاقمندان، دانشجویان رشته‌های هنر به ویژه عکاسی و اعضای این رسانه است، علاوه بر ارایه راهکارهایی برای عکاسی موفق در کویر، شرایطی کارگاهی برای حضور در منطقه کویری نیز طراحی شده تا در محیطی امن و محفوظ علاقمندان بتوانند دانسته‌ های خود را به مجال تجربه بسپارند و در ادامه جلساتی با مضمون نقد و بررسی سفر و آثار همسفران را با حضورشان برگزار کند.

تعریف کویر، نمایش کویر در نقشه طبیعت، آشنایی با جغرافیای کویر، چگونگی مطابقت با شرایط سخت کویر، حشرات و جانوران کویری، کویر در فصول سال، ابزار شناسی، دمای رنگی نور در عکاسی کویر، طلوع و غروب کویر، حفظ اکوسیستم کویر، تجهیزات ضروری در عکاسی کویر، تبادل حس طبیعت و عکاس و بسیاری موارد از این دست از جمله عناوین مورد طرح در این کارگاه آموزشی است که همراه با نمایش تصاویر در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

علاقمندان به حضور در این نشست تخصصی و کارگاه آموزشی می‌توانند در صورت دستیابی به عکسی موفق در سیر آموزش این کارگاه از امکان تزریق اثر خود به مجموعه عکس‌های پنجمین نمایشگاه گروهی عکاسان پایگاه عکس چیلیک با عنوان «انتهای زمین» برخوردار شوند.

مجموعه عکس‌های «انتهای زمین» متشکل از نگاه 70 عکاس چندی پیش با حضور تنی چند از عکاسان و مدیران در خانه هنرمندان ایران به نمایش گذاشته شد و در جریان روند پویای نمایشگاهی از نگارخانه کوثر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی عبور کرده و به زودی عازم شهرستان‌های تاکستان، کاشان، ساری، شیراز، تبریز خواهد شد.

علاقمندان و متقاضیان حضور در این نشست‌های آموزشی رایگان می‌توانند برای شرکت در این جلسات تخصصی تا پایان شهریورسال جاری، به نشانی این رسانه (Chiilick.com) مراجعه کرده و در طول ساعات اداری با شماره دفتر این رسانه 88348824 در تماس بوده یا با مسئول برگزاری این نشست و پذیرش کارگاه با شماره 09122797717 پرسش‌های خود را مطرح کنند.

برگزار کننده این نشست آموزشی تخصصی متعهد شده است تا نسبت به برپایی دو جلسه مستقل با ظرفیتی محدود در پذیرش اقدام کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها