امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109996
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجید رجبی معمار روز چهارشنبه 19 شهریور ساعت 18 در برنامه سیمای آبادی شبکه یک سیما حاضر و پیرامون ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجید رجبی معمار روز چهارشنبه 19 شهریور ساعت 18 در برنامه سیمای آبادی شبکه یک سیما حاضر و پیرامون برنامه‌های کشاورزی در شبکه بازار از شروع تاکنون بحث و گفت‌وگو می‌کند.

بنابراین گزارش از دو ماه پیش شبکه بازار پنجره ی ویژه ای را با نام «بازار کشاورزی» گشوده و در این بخش پیام حوزه پردامنه کشاورزی را با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی و دستیابی به خودکفایی اقتصادی و امنیت غذایی با همه امکانات موجود به طیف گسترده مخاطبان داخل و بعضاً خارج از کشور عرضه می‌کند که مورد اقبال و رضایت مخاطبان بالاخص کشاورزان قرار گرفته است.

راه اندازی بخش ویژه کشاورزی و اقدامات صورت گرفته و افق آینده حوزه کشاورزی در شبکه بازار از محورهای گفت‌وگوی مجید رجبی معمار با مجری برنامه سیمای آبادی است.

بینندگان گرامی می‌توانند برنامه سیمای آبادی روز چهارشنبه 19 شهریور را به طور همزمان علاوه بر شبکه اول سیما از شبکه تلویزیونی بازار نیز مشاهده کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها