امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۹:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1100
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۲۹
تعداد بازدید: 249
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، این جلسه با حضور علی کفاشیان، مهدی محمد نبی، کارلوس کی‌روش و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، این جلسه با حضور علی کفاشیان، مهدی محمد نبی، کارلوس کی‌روش و امید نمازی در دفتر رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.

در این جلسه درباره اردوهای تیم ملی و هماهنگی بازی‌های دوستانه با عمان و عراق در مسقط و دبی و همچنین دیگر مسایل پیرامون تیم ملی تصمیم گیری هایی به شرح زیر انجام شد.

تیم ملی از 24 اردیبهشت وارد اردو می‌شود. سپس سفری به عمان خواهد داشت تا روز اول خرداد یک دیدار دوستانه با تیم ملی عمان انجام دهد. تیم ملی پس از این بازی به امارات رفته و روز 6 خرداد در دوبی به مصاف تیم ملی عراق می‌رود.پس از این بازی تیم ملی مستقیم به دوحه خواهد رفت تا در تاریخ 14 خرداد با تیم ملی قطر در بازی ششم انتخابی جام جهانی 2014 برزیل بازی کند.

همچنین طبق بررسی‌های به عمل آمده و با توجه به برنامه بازی های مقدماتی جام جهانی و اینکه نتیجه صعود تیم ملی به جام جهانی به آخرین دیدار مقابل کره جنوبی ارتباط پیدا می‌کند، نیاز به همزمانی دیدار های کره جنوبی – ایران در سئول و ازبکستان- قطر در تاشکند دیده می‌شود که فدراسیون فوتبال ایران به همین جهت از فیفا خواسته تا این دو دیدار به صورت همزمان انجام شود. از سوی دیگر به جهت اهمیت مسایل داوری بازی‌های باقیمانده، فدراسیون فوتبال در مکاتباتش از فیفا خواسته است تا در دو دیدار مقابل قطر و لبنان، از داوران غرب آسیایی و در دیدار مقابل کره جنوبی از داوران شرق آسیایی برای سه بازی باقیمانده انتخاب نشوند.

پنجشنبه این هفته هم جلسه کفاشیان، کی روش، تاج و کاظمی به منظور برنامه آتی تیم ملی در ادامه راه و جانمایی تقویم تیم های ملی مطابق با تقویم فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا در برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها