امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۰۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11000
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 78
حسین مظفر رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: برخی مدعیان ...

حسین مظفر رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: برخی مدعیان اصولگرایی علیرغم اینکه در ظاهر خود را مخالف جریان انحرافی می‌دانند، در عمل همچنان به روش‌های پر هزینه آنان برای کشور، از جمله تخریب چهره‌های شاخص انقلاب عمل می‌کنند.

وی با بیان اینکه قالیباف یار رهبری بوده و هست، تصریح کرد: حضور آقای قالیباف در سخت‌ترین میدان‌های دفاع از نظام و مردم از جمله رزمندگی و فداکاری در دفاع مقدس و همچنین مدیریت توانمند اجرایی در مسئولیت‌های مختلف بهترین گواه شایستگی اوست، تا آنجا که مخالفان سیاسی قالیباف هم بر توانایی‌های وی اذعان دارند.

وی با اشاره به نهی مکرر رهبر معظم انقلاب از رویکرد تخریبی و تنش در عرصه سیاسی، چنین رفتارهایی را موجب یاس مردم و خشنودی دشمن خواند و ادامه داد: مواد 71 و 74  قانون انتخابات ریاست جمهوری تصریح دارد که هیچ رسانه‌ای نباید علیه حرمت و حیثیت کاندیداها فعالیت کند و تخریب کاندیداهای تائید صلاحیت شده غیر مجاز است.

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف ادامه داد: متاسفانه روزنامه دولت نیز برخلاف نص صریح قانون همچنان به دلسرد کردن مردم، تزریق جو ناامیدی و یاس عمومی و تخریب اکثر کاندیداهای حاضر در صحنه، به ویژه آقای قالیباف مشغول است. این در حالی است که این دولت مدعی است که از دیگران قانونگراتر و نسبت به فرامین رهبری مطیع‌تر است.

مظفر ضمن درخواست از مقامات قضایی و امنیتی برای برخورد با این قبیل اقدامات که سلامت انتخابات را هدف گرفته است، یادآور شد که ستاد قالیباف اگر چه توان پاسخگویی دارد، اما راه قانون را ترجیح می‌دهد.

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در پایان گفت: به همه هواداران و فعالان ستادهای قالیباف توصیه می‌کنیم همچنان با صبوری و پایبندی به اخلاق و قانون فعالیت‌های خود را ادامه دهند. ضمنا امیدواریم برخی کاندیداهای محترم که این رسانه‌ها مدعی حمایت از آنها هستند، موضع خود را در برابر این تخریب‌ها شفاف کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار