امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110006
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۹
تعداد بازدید: 22
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: با توجه به ایجاد محل‌های جدید در اکثر

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: با توجه به ایجاد محل‌های جدید در اکثر رشته‌های مقطع دکتری تخصصی، داوطلبان حائز شرایط می‌توانند در انتخاب این محل‌ها ثبت‌نام کرده و پذیرفته شوند.

علوی فاضل در ادامه افزود: داوطلبانی که در کارنامه آنها امکان قبولی با انتخاب محل‌های جدید درج شده است، می‌توانند از ساعت 16 روز چهارشنبه19 شهریور با مراجعه به پایگاه ثبت‌نام الکترونیکی معاونت سنجش و پذیرش نسبت به انتخاب محل‌های جدید اقدام کنند.

معاون سنجش و پذیرش گفت: در انتخاب محل‌های جدید هر داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر بیست محل دانشگاهی خواهد بود و داوطلبان تا پایان روز یکشنبه 23 شهریور می‌توانند نسبت به ثبت انتخاب‌های خود اقدام کنند.

علوی فاضل ابراز امیدواری کرد ظرفیت ایجاد شده در این مقطع بتواند پاسخگوی نیاز داوطلبان این مقطع باشد و رضایت آنها را جلب کند. 

وی گفت: رشته محل‌های ارائه شده از گستردگی مناسبی در سطح کشور برخوردار بوده و سهم پذیرش داوطلبان بومی را در این مقطع افزایش داده است.

علوی فاضل زمان اعلام نتایج این مرحله را اواسط هفته آینده اعلام کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها