امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۴:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110008
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۹
تعداد بازدید: 25
محمود سیفی‌نیا امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: دوره آموزشی تغییر کتاب درسی برای معلمان زنجانی برگزار شده است. وی با بیان ...

محمود سیفی‌نیا امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: دوره آموزشی تغییر کتاب درسی برای معلمان زنجانی برگزار شده است.

وی با بیان اینکه کتاب‌های درسی در دو مقطع چهارم و هشتم تغییر کرده است، تصریح کرد: در مجموع برای 2 هزار و 600 معلم دوره آموزشی برگزار شده است.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه در مقطع چهارم ابتدایی بر روی دو کتاب ریاضی و مطالعات تغییر ایجاد شده است، خاطر نشان کرد: برای کتاب مطالعات اجتماعی 24 ساعت و برای کتاب ریاضی 30 ساعت دوره آموزشی در نظر گرفته شده است.

این مسئول با بیان اینکه 60 درصد از آموزش‌ها در فصل تابستان انجام گرفته است، اعلام کرد: 40 درصد از آموزش‌ها نیز برای ارائه در آبان ماه سال جاری باقی می‌ماند.

سیفی‌نیا با بیان اینکه آموزش و پرورش می‌توانست تمام آموزش‌ها را در تابستان ارائه دهد، تاکید کرد: این فاصله زمانی برای آشنایی معلمان با کتاب‌ها و رفع سوالات مطرح شده انجام می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در مقطع هشتم 11 عنوان کتاب با تغییر همراه بوده است، اظهار کرد: برای هر یک از این کتاب‌ها از 12 تا 30 ساعت دوره آموزشی در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام/73009/ق20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها