امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۳:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110009
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۹
تعداد بازدید: 41
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، آیت الله سیداحمد علم‌الهدی صبح امروز در جمع خبرنگاران در ارتباط با جلسه شورای اداری استان که با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، آیت الله سیداحمد علم‌الهدی صبح امروز در جمع خبرنگاران در ارتباط با جلسه شورای اداری استان که با حضور رئیس جمهور برگزار شد، اظهار داشت: ما سه خواسته در شورای اداری استان را مطرح کردیم اینکه میلاد امام رضا(ع) در کشور تعطیل رسمی اعلام شود و یا حداقل برای خراسان‌رضوی این تعطیلی اعمال شود.

وی افزود: خواسته دوم اینکه گردشگری مشهد متناسب با هویت معنوی مشهد باشد و بر خلاف آن صورت نگیرد و خواسته سوم نیز اجرای برنامه‌های فرهنگی و کنسرت‌ها با تصویب شورای فرهنگ عمومی استان انجام شود.

علم‌الهدی تصریح کرد: ما امیدواریم این موارد توسط استانداری خراسان‌رضوی نیز پیگیری شود تا اجرایی شوند.

امام جمعه مشهد در پاسخ به خبرنگار فارس در ارتباط با احداث زائرسرای ارزان قیمت برای دیگر شهرستان‌های استان نیز گفت: ما برای استان خراسان‌رضوی باید برنامه دیگری داشته باشیم و شهرستان‌ها معمولا در مشهد تکایا و حسینه دارند و ما درصدد این هستیم که یک ساماندهی انجام شود و بتوانیم برای شهرستان‌های استان یک شهرک زائر در نظر بگیریم.

انتهای پیام/70005/الف20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها