امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110013
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۹
تعداد بازدید: 20
منصور کبگانیان عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در رابطه با مشکلات به وجود آمده برای

منصور کبگانیان عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در رابطه با مشکلات به وجود آمده برای دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در کشور نروژ، گفت: در حال حاضر درخواستی از وزارت علوم برای همکاری شورایعالی انقلاب فرهنگی نداشته‌ایم.

وی افزود: به طور معمول مسائل از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مطرح می‌شود و در خواست همکاری باید از سوی آن‌ها ارائه شود تا شورایعالی به یک جریان ورود کند.

کبگانیان با بیان اینکه پیشنهاد همکاری شورا باید از سوی وزارت علوم یا بهداشت مطرح شود، اظهار داشت: در رابطه با برخی مسائل که وزارت علوم یا بهداشت تشخیص می‌دهند که به تنهایی قادر به حل مشکل نیستند برای ارائه کمک از سوی دستگاه‌های دیگر، مسئله را در شورایعالی انقلاب فرهنگی مطرح می‌کنند و ما نیز همکاری‌های لازم را انجام می‌دهیم ولی هنوز از سوی وزارت علوم در رابطه با دانشجویان نروژ مسئله‌ای مطرح نشده است.

به گفته وی، وزارت علوم در حال پیگیری این موضوع است و اگر نیاز به همکاری شورا باشد شورایعالی انقلاب فرهنگی حتما در این زمینه کمک می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها