امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۱۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110019
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۹
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان سنجش آموزش کشور اسامی پذیرفته‌شدگان دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان سنجش آموزش کشور اسامی پذیرفته‌شدگان دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی را اعلام کرد و بر این اساس پذیرفته‌شدگان کاردانی دانشکده رسانه فارس باید برای ثبت‌نام به این دانشکده مراجعه کنند.

داوطلبان پذیرش در دوره کاردانی حرفه‌ای خبرنگاری و عکاسی خبری دانشکده رسانه فارس می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعات ثبت‌نامی خود را وارد کرده و از قبولی خود باخبر شوند.

داوطلبان باید توجه کنند افرادی که شماره شناسنامه آن‌ها با صفر شروع می‌شود، برای اطلاع از نتیجه خود باید شماره شناسنامه خود را بدون عدد صفر ابتدایی درج کنند.

دانشکده رسانه فارس، در این دوره 100 نفر ظرفیت پذیرش داشت که با توجه به استقبال داوطلبان برای پذیرش در این دانشکده 100 نفر پذیرفته شدند.

ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دوره کاردانی دانشکده رسانه فارس از صبح امروز چهارشنبه آغاز شده است و فردا پنج شنبه و شنبه 22 شهریورماه نیز ادامه دارد.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند از امروز چهارشنبه 19 شهریور 93 با مراجعه به نشانی تهران، ضلع شمال شرقی تقاطع خیابان انقلاب اسلامی و خیابان حافظ، کوچه شهید سعیدی، بن‌بست شبنم، پلاک 1، دانشکده رسانه فارس، برای ارائه مدارک و ثبت‌نام اقدام کنند.

پذیرفته‌شدگان لازم است هنگام مراجعه برای ثبت‌نام، مدارک زیر را همراه داشته باشند:

1- شش قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.

2- تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

3- تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.

4- اصل دیپلم کامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.

5- اصل مدرک دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.

6- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

7- گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مقام مسئول، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)

8- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه 3 دفترچه راهنمای پذیرش مذکور مشخص کند.

داوطلبان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند در ساعت اداری با شماره تلفن‌های 88895541 و 88911664 تماس بگیرند.

دانشکده رسانه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به عنوان یکی از مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی در پاییز سال 1392، کار خود را با جذب دانشجو در دو رشته «خبرنگاری» و «عکاسی خبری» در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته آغاز کرد.

این دانشکده برای دانشجویان خود علاوه بر دروس هر رشته، برنامه‌هایی که باعث شکوفا شدن استعدادهای آنان و همچنین کسب اطلاع از مسائل روز و تخصصی‌تر شدن آموزش‌هایشان می‌شود، ترتیب داده است.

از جمله فوق‌برنامه‌های این دانشکده، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، حلقه‌های مطالعاتی، مسابقات فرهنگی و هنری، دوره‌های آموزشی زبان و قرآن و اردوهای فرهنگی است.

شایان ذکر است، اسامی پذیرفته شدگان دوره‌های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز در روزهای آینده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام و اخبار مربوط به ثبت‌نام این دوره‌ها هم متعاقبا منتشر می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها