امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۰۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110046
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۶
تعداد بازدید: 37
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شماره763 هفته نامه یالثارات ارگان مطبوعاتی انصار حزب الله امروز چهارشنبه، منتشر و روی دکه‌های

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شماره763 هفته نامه یالثارات ارگان مطبوعاتی انصار حزب الله امروز چهارشنبه، منتشر و روی دکه‌های مطبوعاتی سراسر کشور قرار گرفت.

در ادامه مروری می‌کنیم بر مهم‌ترین مطالب منتشر شده در این شماره یالثارات:

*در صفحه «روایت یاران»، روایاتی از مظلومیت شهدای امر به معروف و نهی از منکر ، پدر مرحوم 3 شهید ، ماجرای دیدار شهید چمران و «آقا» در «آب تیمور» و شهید تازه احراز هویت شده ، «علی اصغر اصغری» در دسترس خوانندگان یالثارات قرار دارد.

* در صفحه 7 ، دو گزارش درباره ابعاد پنهان جنجال‌های اخیر پیرامون پیوست فرهنگی اینترنت نسل سوم و راههای مواجهه با شبکه های اجتماعی در فضای مجازی قابل مطالعه است و نیز آیت الله کعبی درباره جزئیات نگرانی‌های فرهنگی اعضاء خبرگان رهبری گفت‌وگویی با هفته نامه یالثارات انجام داده که در صفحه فرهنگی این هفته نامه منتشر شده است.

*صفحه ادب و هنر در این شماره یالثارات گزارشی درباره چگونگی انتشار شادی در رسانه ملی با محوریت برنامه خندوانه و نیز یک گزارش دیگر در رابطه با موضوع امنیتی گسترش مشکوک نوازندگان گروهی حرفه‌ای در معابر و خیابانها منتشر کرده است.

* در صفحه «انصارحزب الله» ، متن سخنان حجت الاسلام قائم مقامی در جلسه هفتگی یکشنبه‌ها در دفتر مرکزی این موسسه و نیز گزارش ملاقات هیات نمایندگی گروههای امر به معروف «انصارحزب الله» با خانواده شهید «علی خلیلی» و اعلام رسمی آغاز به کار این گروهها به چشم می خورد  

*در صفحه دوم این شماره یالثارات که به اخبار سیاسی کمتر خوانده شده هفته جاری اختصاص دارد، گزارشی  را پیرامون افتراق روشنفکر مذهبی و روشنفکر حرفه ای غیر متعهد، همراه با خاطره ای کمتر خوانده شده از رهبر انقلاب درباره مرحوم جلال آل احمد خواهید خواند.

*در این صفحه و در ستون اخبار کوتاه نیز، اخبار کوتاه سیاسی را که از لابه لای اخبار مختلف کشور برای مخاطبان یالثارات انتخاب شده اند، می‌خوانید.

*صفحه سوم شماره این هفته نشریه یالثارات نیز به انعکاس اخبار مرتبط با جهان اسلام پرداخته است که در صدر آن گزارش تصویری یالثارات از سیل اخیر در پاکستان و فجایای رخ داده بر اثر این حادثه طبیعی به چشم می خورد.

*در کنار این گزارش، اخباری پیرامون کابینه جدید عراق و پشت پرده سفر وزیر امور خارجه دانمارک به کشورمان نیز در صفحه سوم یالثارات قابل خوانش هستند.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار