امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110047
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۶
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رسول منتجب‌نیا عضو مجمع روحانیون مبارز در گفت‌وگو با روزنامه آفتاب یزد با بیان اینکه

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رسول منتجب‌نیا عضو مجمع روحانیون مبارز در گفت‌وگو با روزنامه آفتاب یزد با بیان اینکه مواضع، شعارها و صلابت و قاطعیت آقای روحانی خوب است، در عین حال اظهار داشت: اشتباهاتی موجب شد شعارهای آقای روحانی در بسیاری از زمینه‌ها در دولت جامه عمل نپوشد که از جمله این موارد می‌توان به وزارت کشور اشاره کرد که متولی سیاست داخلی است.

منتجب‌نیا افزود: زمانی که ضعف‌هایی در وزارت کشور دیده می‌شود به طور طبیعی نمی‌توان برای سیاست داخلی پشتوانه و حامی فرض کرد و در چنین شرایطی سیاست داخلی رها شده و طیف متکی به قدرت می‌توانند تاخت و تاز کرده و ضربه‌هایی را وارد کنند.

قائم‌مقام حزب اعتماد ملی ادامه داد: بارها عرض کرده‌ام آقای دکتر روحانی یا باید محکم پای مواضع خود بایستد و نه فقط حرف بزند بلکه مقدماتی فراهم کند که اعضای دولت با وی هماهنگ باشند و هر کدام که کوتاهی کردند با او برخورد کند.

وی به دولت توصیه کرد: اشکالی ندارد که دولت آقای روحانی به یکسری تغییرات دست بزند و ترمیم در کابینه و معاونین خود را هر کدام که با مواضع ایشان هماهنگ نیست را آغاز کند.

منتجب‌نیا یادآور شد: نتیجه این عمل به طور قطع پیروزی و رضایت مردم است؛ اما امر دوم این است که آقای روحانی می‌تواند کوتاه بیاید، خود را سرگرم سیاست خارجی کند و سیاست داخلی را رها کند و تنها حرف بزند، اما مقدمات و ابزارهای عمل را فراهم نکند که در این صورت قطعا موفق نخواهد بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها