امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110058
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۶
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مربیان پیش دبستانی امروز هم با تجمع چندین باره و این بار مقابل نهاد ریاست جمهوری ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مربیان پیش دبستانی امروز هم با تجمع چندین باره و این بار مقابل نهاد ریاست جمهوری تجمع اعتراضی برپا کردند.

مربیان پیش دبستانی بر اساس مصوبه مجلس قرار بود تعیین تکلیف شوند و برای آنها آزمون استخدامی برگزار شود که بنا به گفته مسئولان وزارت آموزش و پرورش هیچ گونه ردیف استخدامی برای این افراد وجود ندارد.

یکی از مربیان پیش دبستانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: بیش از 100 نفر از مربیان هستیم که امروز مقابل نهاد ریاست جمهوری و در خیابان پاستور تهران تجمع کرده‌ایم.

وی افزود: به دلیل اینکه ظاهراً یکی از مسئولان اداری نهاد ریاست جمهوری از دنیا رفته است، قصد داریم تا تجمع امروز همراه با سکوت باشد اما بنر مربوط به خواسته هایمان را در دست داریم.

این مربی پیش دبستانی گفت: این احتمال وجود دارد با اضافه شدن جمعیت عصر امروز مقابل ساختمان وزارت آموزش و پرورش این تجمع را ادامه دهیم.

به گزارش فارس، به نظر می‌رسد در این برهه از زمان یکی از اقداماتی که می‌تواند شرایط کنونی را تغییر دهد، تشکیل کارگروهی متشکل از مسئولان وزارت آموزش و پرورش، دولت و مجلس شورای اسلامی است تا مشکل این افراد به نحو شایسته‌ای با حفظ حرمت، رسیدگی شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار