امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۹:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110074
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۶
تعداد بازدید: 132
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بروجرد، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در حاشیه سفر به شهرستان بروجرد اظهار داشت: دشمن پس از ناکامی در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بروجرد، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در حاشیه سفر به شهرستان بروجرد اظهار داشت: دشمن پس از ناکامی در میدان

نظامی، در جبهه جنگ نرم با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی و رسانه‌های وابسته به خود سعی در شکست و نابودی استقلال و عزت ایران اسلامی داشته و از این طریق می‌کوشد به مطامع شوم و پلید خود دست یابد.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس اقشار مختلف جامعه باید با آگاهی و هوشیاری در عرصه جنگ رسانه‌ای غلبه خود را بر دشمن نشان داده و به اثبات برسانند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بخش دیگری از سخنان خود بروجرد را مهد پرورش رجال بزرگ دینی و علمی کشور و دنیای اسلام دانست و اظهار داشت: بنابراین سطح توقع و انتظارات از این شهرستان بالا است.

سردار نقدی تصریح کرد: جوانان بسیجی شهرستان بروجرد در عرصه‌های مختلف اقتصادی، تولیدی، ورزشی و غیره موفقیت‌های خوبی را کسب کرده‌اند که از آن جمله می‌توان به احداث استخر سرپوشیده، زمین چمن مصنوعی، سالن‌های ورزشی و اجتماعات اشاره کرد.

وی ادامه داد: انتظار می‌رود در آینده نیز خدمات بیشتر و بهتری در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و تعالی و پیشرفت در راه آگاه‌سازی اقشار مختلف جامعه بر تجهیز در مقابل دشمن فرهنگی برداشته شود.

سردار نقدی گفت: امروزه الگوگیری از بسیج در کشورهای نظیر سوریه، لبنان و فلسطین که بیداری اسلامی در آنها جوانه زده و در حال رشد است و به عینه مشاهده می‌شود.

وی اضافه کرد: الگوگیری از بسیج و سازمان‌های مردمی در راه‌اندازی مبارزات مردمی و بیداری اسلامی در کشورهای مختلف جهان و منطقه گویای موفقیت نیروی عظیم بسیج ایران اسلامی است.

انتهای پیام/2304/صا40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها