امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110093
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۲
تعداد بازدید: 41
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از همدان، ابراهیم‌کارخانه‌ای صبح امروز در مراسم افتتاحیه مرکز خدمات فناوری و کسب و کار استان همدان، اظهار

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از همدان، ابراهیم‌کارخانه‌ای صبح امروز در مراسم افتتاحیه مرکز خدمات فناوری و کسب و کار استان همدان، اظهار داشت: شهرک فناوری یکی از مواردی بود که در ردیف بودجه مصوب مجلس هفتم برای استان همدان در نظر گرفته شد.

وی با اشاره به اینکه مهم‌ترین مسئله استان در توسعه صنعتی، مدیریت فناوری است، تاکید کرد: در همدان شاهد مراکز رشد، پارک علم و فناوری، دانشگاه‌ها، شهرک صنعتی و سازمان صنعت و معدن هستیم اما وجود یک مرکز برای اعمال مدیریت واحد و برنامه‌ریزی بر اساس مزیت‌های منطقه‌ای احساس می‌شود.

کارخانه‌ای با بیان اینکه کشور سرشار از منابع انسانی است، اضافه کرد: باید موانع بهبود فضای کار شناسایی شوند و مرکز ایده و تولید نیز در مرکز فناوری تاسیس شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: کیفیت یکی از مهم‌ترین ارکان در مسئله تولید است و افزایش بهره‌وری در گرو ارتقای کیفیت محصولات خواهد بود.

نماینده مردم ملایر در مجلس هم در این مراسم گفت: مشکل عمده جوانان ما اشتغال است و باید به ایجاد شغل‌های جدید بر اساس علوم روز اهتمام شود.

انتهای پیام/89037/ح20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها