امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110111
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۲
تعداد بازدید: 43
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان ساری، محمد ابراهیم مداح ظهر امروز در راستای برگزاری همایش اقتصاد مقاومتی در دیدار با نماینده ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان ساری، محمد ابراهیم مداح ظهر امروز در راستای برگزاری همایش اقتصاد مقاومتی در دیدار با نماینده ولی فقیه در مازندران اظهار داشت: از سال 87 گرایش بحث اقتصادی و مباحث اقتصادی توسط رهبر انقلاب در کشور مطرح و در نامگذاری سال‌ها این موضوع مدنظر قرار گرفت.

وی تصریح کرد: برای تبیین بهتر اجرای بهتر اقتصاد مقاومتی تیمی از مجمع تشخیص مصلحت نظام به استان‌های کشور سفر می‌کند تا سیاست‌های کلی این طرح در استان‌ها مطرح شود.

رئیس کمیسیون امور نخبگان مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: از شروع برنامه تاکنون این تیم در 12 استان کشور حضور یافته و برای اجرای موفق‌تر اعضای تیم‌ها دیداری را با نماینده ولی فقیه در استان‌ها نیز برنامه‌ریزی کردند.

این مسئول مهم‌ترین برنامه این تیم در استان‌ها را دیدار با اساتید دانشگاه‌ها، فعالان اقتصادی و سیاسی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی عنوان کرد و بیان داشت: در این دیدارها ساختار اقتصاد مقاومتی به‌ خوبی تشریح می‌شود.

مداح افزود: در این دیدارها اطلاعات استانی را جمع‌آوری و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را در قالب کمیسیون‌ها و سیاست‌ها به استان‌ها ابلاغ می‎کنیم.

وی ادامه داد: برگزاری این همایش زمینه‌ساز همایش بزرگ اقتصاد مقاومتی در کشور است که تلاش داریم همایش بزرگ اقتصاد مقاومتی را به صورت کشوری برگزار کنیم.

رئیس کمیسیون امور نخبگان مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: تلاش داریم سند توسعه برای همه استان‎ها با موضوع اقتصاد مقاومتی طراحی شود.

وی به دغدغه رهبر معظم انقلاب به موضوع توسعه اقتصادی در کشور اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در موضوع اقتصاد و اجرای اقتصاد مقاومتی نقش خودشان را به خوبی ایفا کردند.

مداح با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب از زمان مطرح شدن موضوع اقتصادی در صحبت‌هایشان بیش از 4 هزار بار مسئله چشم‌انداز کشور را مطرح و این در حالی که سران قوا تنها یک‌هزار بار از این موضوع نام‌ بردند.

وی تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب در خط مقدم اجرای اقتصاد مقاومتی است.

رئیس کمیسیون امور نخبگان مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به مشکلاتی که در حوزه اجرا وجود دارد، یادآور شد: مدیریت در کشور به شدت سیاسی شد و این موضوع مشکلاتی را نیز در بر دارد.

وی در پایان تاکید کرد: برای اجرای موفق اقتصاد مقاومتی نیاز به نظارت بیشتر وجود دارد.

انتهای پیام/86004/ح30/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها