امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110124
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۲
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی در خصوص درگیری ...

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی در خصوص درگیری دیروز مرزبانان کشورمان با برخی از اعضای گروهک‌های تروریستی گفت: در این رابطه مسئولیت منطقه با سپاه است و باید از آنان سؤال کنید.

وی در پاسخ به سؤال دیگری در رابطه با اجرای طرح‌های مرتبط با عفاف و حجاب از سوی وزارت کشور گفت: خوشبختانه دوستان ما در وزارت کشور در این رابطه تحرک خوبی دارند.

احمدی‌مقدم افزود: مهمترین کاری که ما از عزیزانمان در وزارت کشور دیده‌ایم مسئول‌سازی خود دستگاه در رابطه با حوزه وظایف و مسئولیت‌های خود در این رابطه است. مشکلی در این رابطه در وزارت کشور نمی‌بینیم.

فرمانده نیروی انتظامی در پاسخ به سؤال دیگری در رابطه با اینکه آیا پیشنهاد و طرح جدیدی از سوی دولت در رابطه با اجرای طرح عفاف و حجاب و یا تغییر رویه‌های موجود گفت: هر چه که در کمیته‌های مشترک به تأیید و تصویب برسد نیروی انتظامی همان را دنبال می‌کند.

سردار احمدی مقدم گفت: در کنار این، نیروی انتظامی یک وظیفه ذاتی دارد و آن این است که باید با جرم ذاتی برخورد کند و این وظیفه ذاتی به این قانون یا هر قانون دیگری برنمی‌گردد.

وی افزود: در هر صورت ما هماهنگی در این حوزه ندیدیم و من فکر می‌کنم آقای رئیس‌جمهور مسائلی که در این باره طرح می‌کنند، فعال‌سازی و مسئول سازی دستگاه‌های فرهنگی کشور است که تاکنون در این باره کم‌تحرک بوده‌اند و اگر این دستگاه‌ها وارد میدان شوند، بار ما نیز سبکتر می‌شود.

وی همچنین همکاری قوه قضائیه با نیروی انتظامی را در موضوع عفاف و حجاب خوب عنوان کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها