امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110130
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۱۵
تعداد بازدید: 74
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ‌، علی دایی که پس از برکناری‌اش در ورزشگاه درفشی‌فر خاضر شده بود در خصوص این مسئله اعلام کرد: این مسائل ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ‌، علی دایی که پس از برکناری‌اش در ورزشگاه درفشی‌فر خاضر شده بود در خصوص این مسئله اعلام کرد: این مسائل طبیعی است به نظرم هر سرمربی یک روز به تیم می‌آید و یک روز هم می‌رود به هر حال برای من هم این اتفاق رخ می‌داد. مگر من چند سال پیش راحت از پرسپولیس نرفتم. من دنبال این مسائل نیستم اما روش غلطی در پیش گرفته شده است.

وی ادامه داد:‌ با توجه به مسائلی که به وجود آمده بود از اسفند سال قبل می‌دانستیم که به دنبال این مسائل هستند از زمانی که من و آقای رحیمی آمدیم مشکلات از روز اول آغاز شد من سال قبل حرف‌هایی زدم که از همان موقع آقایان نمی‌خواستند افرادی چون ما به کار خود ادامه دهیم و حالا این موضوع را عملی کردند. همه جور کاری کردند از روزی که تیم برای این فصل تشکیل می‌شد همه کار انجام دادند. من به تصمیم آنها احترام می‌گذارم اما روش غلطی است مگر من با سایت‌ها و رسانه‌ها قرارداد داشتم که باید برکناری‌ام را در سایت‌ها و رسانه‌ها ببینم متاسفانه این روش غلط است. اگر می‌خواهند برکنار کنند نامه‌ای بزنند و این امر را اعلام کنند.

سرمربی سابق سرخ‌پوشان تاکید کرد:افتخار می‌کنم روزی که از تیم ملی رفتم احمدی‌نژاد مرا کنار گذاشت و حالا وزیر ورزش چنین کاری انجام داد. سر من برود همیشه حقیقت را می‌گویم.

دایی در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: کسی که نمی‌داند فوتبال چیست و معلوم نیست از کجا آمده و فقط به صرف پول داشتن و به قول آقایان در وزارت به سه تیم ایرانی کمک می‌کند به پرسپولیس می‌آید همین اتفاقات هم باید بیفتد و برای پرسپولیس تصمیم می‌گیرد. همه چیز برعکس شده اما من تابع مدیرعامل باشگاه هستم.

 

وی افزود:‌اگر روزنامه‌ها را بخوانید همه این اتفاقات پیش‌بینی شده بود پرسپولیس این هفته بازی دارد و با تمام وجود دوست دارم برنده شود، سه بازی آینده پرسپولیس در تهران است ما سختی‌ها را پشت سر گذاشته بودیم و تیم در حال رسیدن به آرامش بود. خودم زیاد دوست ندارم صحبت کنم چرا که پرسپولیس می‌تواند موفق باشد شما به انتخاباتی که صورت گرفته فقط نگاه کنید. آنها پاداش مصاحبه و حرف زدن علیه من را گرفتند و به خاطر این انتخاب تبریک می‌گویم. برای پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم به تمام این بچه‌ها معتقدم اما شما در این هفته‌ها می‌بینید ما بهتر بازی می‌کردیم. در مقابل تراکتورسازی که شکست خوردیم از لحاظ فنی عملکرد بهتری داشتیم اکنون وقت صحبت نیست در 5 ماه گذشته نه تنها من بلکه علیرضا رحیمی و بچه‌ها هم فشار زیادی متحمل شدیم.

 

دایی در ادامه صحبت‌های خود تصریح کرد: فقط از این ناراحتم که چرا شخصی که در کار تراکم و ماده 100 است در مورد من صحبت می‌کند. از قبل همه چیز معلوم بود و الان دیگر راجع به آن حرف نمی‌زنم.

 

سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که حمید درخشان و حمید سیاسی در حال آمدن به تمرین پرسپولیس هستند گفت: از این مورد خبر ندارم تا موقعی که حکم دارم و به صورت رسمی به من نگویند از سرمربیگری پرسپولیس برکنار شدم کنار بچه‌ها هستم. هر زمان نامه رسمی بدهند مطمئنا کنار می‌روم. همانطور که چند سال قبل هم خیلی راحت این کار را انجام دادم. شما در مدت جدایی‌ام یک مصاحبه از من ندیدید و اکنون هم مصاحبه‌ای از من نمی‌شنوید. من عاشق این مردم هستم و از آنها حلالیت می‌طلبم شاید نتوانستیم خیلی خوب نتیجه بگیریم.

دایی در ادامه بار دیگر اعلام کرد کجای دنیا رئیس‌جمهور سرمربی تیم را مشخص می‌کند.

وی در مورد اینکه به صورت خودجوش پولی به حساب بازیکنان ریخته شده است، یادآور شد: پولی که به حساب تیم ریختند بسیار ناچیز است مطمئن باشید از این به بعد که ما می‌رویم شاید اتفاقات دیگری بیفتدو حداقل از این خوشحالم که بچه‌هایم به حق و حقوقشان می‌رسند. این بچه‌ها موفق می‌شوند و از آنها می‌خواهم علی دایی را فراموش کنند.
سرمربی پرسپولیس یادآور شد: از آن چیزی که فکر می‌کردم رحیمی مردتر است. او خیلی بزرگوار است. بعضی کسانی که تازه در فوتبال پیدایشان شده و ادعای مدیریت دارند بهتر است امثال رحیمی در کشور به اندازه انگشتان دست هم نمی‌رسد.

وی در مورد اینکه آیا فکر می‌کند روزهای خوبی در انتظار پرسپولیس باشد، تاکید کرد: من برای این تیم دعا می‌کنم و بدانید که پرسپولیس را تشویق می‌کنم تا موفق باشد ما روزهای سخت را پشت سر گذاشتیم. هم اکنون زمانی بود که تیم به هماهنگی فنی رسیده بود و داشت کار خود را پیش‌ می‌برد. در هر صورت تابع تصمیم مسئولان باشگاه هستم و سرمربی را هم مسئولان باشگاه برکنار می‌کنند. من مطیع هستم اما هر موقع که به صورت رسمی این برکناری را اعلام کردند مخلص همه آنها هم هستم.

دایی تصریح کرد: علی دایی به کسی باج نمی‌دهد و زیر پرچم کسی به جز آقا امام حسین خم نمی‌شود. مجیزگوی کسی نیستم و همیشه حق را می‌گویم. مطمئنم بازیکنان نتایج خوبی کسب می‌کنند چون بازیکنان خوبی هستند آنها علی دایی را فراموش کنند. از هواداران حلالیت می‌طلبم و به کسانی که هدایت تیم رابه عهده گرفتند تبریک می‌گویم. امیدوارم به تیم کمک کنم آنها پاداش مصاحبه‌هایی را که انجام دادند می‌گیرند. مطمئنه باشید گذر زمان همه چیز را نشان می‌دهد.

وی تاکید کرد: این اتفاقات در ورزش رخ می‌دهد اما روش کار صحیح نیست و این مسئله زنگ خطری برای تمام اهالی ورزش و کسانی است که در فوتبال بوده‌اند. اینکه افرادی که اصلا در این فضا نبوده‌اند و به قول وزارت ورزش فقط پول داشته‌اند باید بیایند و برای این رشته تصمیم بگیرند.

انتهای پیام/ی

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها