امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110134
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۱۵
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار احمد وحیدی رئیس مرکز مطالعات راهبردی نیروهای مسلح در حاشیه مراسم ختم پدر حجت‌الاسلام

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار احمد وحیدی رئیس مرکز مطالعات راهبردی نیروهای مسلح در حاشیه مراسم ختم پدر حجت‌الاسلام مصلحی در پاسخ به سؤالی درباره زمینه‌های بوجود آمدن داعش در منطقه خاورمیانه گفت: داعش در همان مناطقی ایجاد مشکل می‌کرد که مورد نظر رژیم صهیونیستی بود.

وی افزود: خاستگاه و حرکت داعش تا امروز همین بوده است و سروصدایی که امریکایی‌ها برای ایجاد ائتلاف ضد داعش به راه انداخته‌اند برای این است که دست پرورده‌شان را خارج از کنترل خود می‌بینند.

سردار وحیدی ادامه داد: ما البته در همین حد هم تردید داریم که آمریکایی‌ها بتوانند کاری را انجام دهند و کارهای اخیر آنها نیز صرفا یک کار نمایشی است.

وی در پاسخ به سؤال دیگری در رابطه با تلاش صهیونیست‌ها برای آزمایش یک سامانه ضد موشکی در اسرائیل گفت: از گذشته کارهای فراوانی را برای مقابله با توانمندی‌های نظام جمهوری اسلامی دنبال کرده‌اند و آنچه که اینها در اسرائیل در قالب گنبد آهنی و فلاخن داود ایجاد کرده‌اند در همین راستا بوده است اما آنچه که مهم است خلاقیت‌ها و توانمندی‌های نظام جمهوری اسلامی فراتر از تلاش‌های رژیم صهیونیستی حرکت می‌کند.

انتها پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها