امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110143
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۵۲
تعداد بازدید: 65
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از خرم‌آباد، سردار محمدرضا نقدی عصر امروز در نخستین همایش و اجلاس بسیجیان در لرستان اظهار داشت: با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از خرم‌آباد، سردار محمدرضا نقدی عصر امروز در نخستین همایش و اجلاس بسیجیان در لرستان اظهار داشت: با توجه به

اینکه امروز موج عظیمی از مردم اروپا به سمت مسلمان شدن حرکت می‌کنند، همین‌ امر موجب شد آمریکا از دلدادگی مردم به اسلام هراس داشته باشد و گروه‌های تروریستی، تکفیری و داعش را به این منظور تربیت کند.

وی عنوان داشت:‌ آمریکا، گروه تروریستی داعش را به نام اسلام درست کرده است و جنایات آنها را در رسانه‌ها به مردم نشان می‌دهد، چراکه آنها می‌خواهند مردم را از اسلام زده کنند؛ این در حالی است که ما شاهد صحنه‌های ساختگی از سر بریدن خبرنگاران آمریکایی‌ به دروغ توسط داعشی‌ها هستیم، اما باید بدانیم اینها ساخته خود دست آمریکاست.

این مسئول با اشاره به اینکه آمریکا از تربیت گروه‌های تروریستی داعش و تکفیری اهدافی مانند تفرقه انداختن بین مسلمانان را دارد، اظهار داشت: یکی از اهداف داعشی‌ها این است که بین مسلمانان شیعه و سنی تفرقه و آنها را به جان هم بیندازند.

سردار نقدی خاطرنشان کرد: دومین هدف آمریکا از تربیت گروه تروریستی داعش این است که نیروهای ضد آمریکایی که در دنیای غرب سازماندهی یافته‌اند با نقش بازی کردن آمریکا به جان اسلام بیفتند و انرژی آنها از این راه از بین ببرد.

رئیس بسیج مستضعفین اضافه کرد:‌ مهم‌ترین مأموریت آمریکا از تربیت داعش نشان دادن چهره خشن و زشت از اسلام به مردم دنیا است؛ این در حالی است که طبیعت انسان به گونه‌ای است که صحنه‌های زشت را برملا نمی‌کند، اما ما باید توجه داشته باشیم که چرا تکفیری‌ها از صحنه‌های خشن و ضد فطرت انسانی فیلم می‌گیرند و به همه دنیا نشان می‌دهند. ما شاهد این هستیم در برخی صحنه‌ها داعشی‌ها شکم زنان حامله را پاره و جنین آنها را سر می‌برند، بنابراین باید بدانیم اینها به دنبال نشان دادن چهره‌ای زشت از اسلام هستند، چراکه به نام اسلام این کارها را انجام می‌دهند.

وی تصریح کرد: بسیجیان باید این فرصت استثنایی را که ایدئولوژی جدید دنیا را به دست بگیرند از دست ندهند، بنابراین باید همه ما بیدار باشیم و نقش خودمان را برای به دست گرفتن ایدئولوژی جدید دنیا که همه مردم منتظر آنها هستند را تعیین کنیم و توجه داشته باشیم نقش اسلام در به دست آوردن یک نظم جهانی چیست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تأکید کرد: ملت ما با ایثار و از خودگذشتگی نشان می‌دهد که تنها راه مبارزه با ظلم تبعیض و دیکتاتوری‌ها، اسلام است که خوشبختانه دنیا متوجه این امر شده است، چراکه موفق‌ترین الگو برای مبارزه با تبعیض اسلام است.

سردار نقدی با اشاره به اینکه مردم فلسطین عزت خود را با اسلام به دست آورده‌اند، افزود: امروز وقتی رئیس جمهور آمریکا نام حزب‌الله لبنان را می‌آورد رنگ پریده و ترسی در چشمان او دیده می‌شود و باید همه ما بدانیم این ابهت از اسلام به وجود آمده است، چراکه لبنان از زمانی که قوم‌گرا بوده، اجازه ورود به اسرائیلی‌ها را داده است.

رئیس بسیج مستضعفین متذکر شد: آمریکا امروز مجهزترین ارتش خود را برای شکست غزه به کار برده است؛ این در حالی است که غزه یکی از کوچکترین سرزمین‌های دنیا است، بنابراین باید بدانیم این ابهت غزه از به وجود آمدن اسلام به وجود آمده است، چراکه اسلام علم مبارزه و جهاد است و ما می‌توانیم با اسلام مقابل هر نظامی بایستیم.

وی عنوان داشت: امروز یک رویکرد بسیار خوبی در دنیا به نام اسلام به وجود آمده است و بیشتر افراد اروپایی نیز به دنبال پیوستن به مسلمانان هستند.

سردار نقدی تشریح کرد: ما زمانی می‌توانیم خودمان را به دنیا توانمند نشان دهیم که در همه زمینه‌ها به ویژه آب و نان، رفع مشکلات روزمره‌گی و توسعه پایدار برسیم که در این صورت ایدئولوژی جدیدی که در دنیا مردم منتظر آن هستند را اسلام تعیین می‌کنند، بنابراین اگر کسی وارد جامعه ما و با عده‌ای بیکار، معتاد و... روبه‌رو شود هیچگاه اسلام را به عنوان یک الگو انتخاب نمی‌کند بنابراین همه ما باید شعارهایی را که می‌دهیم عملی کنیم تا همه مردم متوجه اسلام شوند.

* دنیای امروز نتیجه حاکمیت لیبرال دموکراسی است

سردار نقدی توضیح داد: امروز در شرایطی بسیار خطیر، سرنوشت‌ساز و نقطه عطفی در تاریخ هستیم که دنیا به دنبال یک مسیر جدید هستند و آنچه بارها از مقام معظم رهبری شنیده‌ایم امروز دنیا در یک پیچ تاریخی است و این پیچ تاریخی عبارت است از اینکه بشر به یک قرون متمادی با نظریه‌های مختلفی برای نحوه اداره زندگی اجتماعی خود رسیده است و همه این نظریه‌ها بن‌بست است بنابراین ما باید اسلام را به عنوان یک الگوی موفق برای همه جهان جایگزین این نظام لیبرال دموکراسی که تاکنون با حاکمیت آمریکا بوده است، بکنیم.
انتهای پیام/85001/ذ40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها