امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۸:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110144
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۵۲
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری ایتارتاس، ویتالی چورکین نماینده دائم روسیه در سازمان ملل امروز چهارشنبه گفت که حمله به

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری ایتارتاس، ویتالی چورکین نماینده دائم روسیه در سازمان ملل امروز چهارشنبه گفت که حمله به مواضع داعش در خاک سوریه بدون هماهنگی با دولت قانونی این کشور، دنیا را با مشکل مواجه می‌کند.
انتهای پیام/

وی ضمن مخالفت با اقدام یکجانبه آمریکا علیه داعش گفت که چنین کاری برای روسیه و بسیاری دیگر از کشورها که به قوانین بین‌المللی احترام می‌گذارند، مشکل ایجاد خواهد کرد.

نماینده روسیه در سازمان متحد افزود: همکاری‌های معمول بین آمریکا و روسیه در چهارچوب سازمان ملل است و مبارزه با تروریسم را نیز شامل می‌شود ولی به نظر من، اخبار اخخیر رسانه‌ها از تمایل اوباما به حمله به مواضع داعش در خاک سوریه بدون کسب موافقت حکومت این کشور، باعث ایجاد دردسر خواهد بود.

چورکین چنین اقدامی را در صورت اجراء، باعث پیچیده شدن همکاری‌های نظامی بین‌المللی و یک بی احترامی صریح به قوانین بین‌الملل ارزیابی کرد.

«باراک اوباما» بناست در اوایل ساعات صبح‌گاهی پنج‌شنبه به وقت تهران، در یک سخنرانی، اقدامات و عملیات احتمالی ارتش کشورش علیه داعش را به تفضیل با مردم کشورش در جریان بگذارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار