امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۲۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110149
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بروجرد، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در دیدار با اعضای حلقه‌های صالحین پایگاه مقاومت بسیج مسجد بلال ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بروجرد، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در دیدار با اعضای حلقه‌های صالحین پایگاه مقاومت بسیج مسجد بلال این شهرستان اظهار داشت: دستیابی به موفقیت‌هایی نظیر جذب 80 عضو، ترغیب مردم منطقه به تحویل 70 دیش ماهواره و ده‌ها موفقیت دیگر توسط اعضای این پایگاه گویای تاثیر مثبت برپایی حلقه‌های صالحین بسیج در تحقق اهداف و آرمان‌های نظام و انقلاب در جامعه است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: در انجام وظیفه و تکلیف دینی امر معروف و نهی از منکر می‌توان با بهره‌گیری از توان و ظرفیت عظیم قشر جوان و آموزش آنها در تحقق این مهم به موفقیت‌های بزرگی دست یافت.

سردار نقدی در بخش دیگری از سخنان خود مطالبی را در خصوص چرایی و چگونگی امر به معروف و نهی از منکر بیان داشتند.

وی توضیح داد: عوامل متعددی موجب می‌شود افراد جامعه عامل به معروف و ناهی از منکر نباشند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع اعضای پایگاه مقاومت بسیج شهرستان بروجرد که عمدتا نوجوان بودند، افزود: پس از توهین، خجالت‌ کشیدن، ناامیدی، آشنا نبودن به روش‌ها و شیوه‌های پرداختن به این مهم و مسائل دیگر در این باره نباید موجب امتناع افراد و آحاد مختلف جامعه از پرداختن به تکلیف شرعی امر به معروف و نهی از منکر شوند.

در ادامه این دیدار یکی از برادران فعال بسیجی پایگاه مقاومت مسجد بلال بروجرد به ارائه گزارشی از فعالیت‌های این پایگاه در اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی، مذهبی، تربیتی و ورزشی پرداخت.
انتهای پیام/2304/صا30/ژ1001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها