امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11015
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۲
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام حسن روحانی در نشست صمیمانه با جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران به بررسی نکاتی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام حسن روحانی در نشست صمیمانه با جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران به بررسی نکاتی در خصوص شرایط کشور در آستانه انتخابات ریاست جمهوری پرداخت.

این نامزد ریاست جمهوری با بیان اینکه پایداری حاکمیت صرفاً در پیوند با مردم تحقق می یابد، اظهار داشت: همه مردم باید از حقوق اساسی به صورت برابر برخوردار باشند و هر دولتی باید حقوق ملت را در اولویت برنامه‌هایش قرار دهد.

روحانی تصریح کرد: انتخابات وجه مردم‌سالارانه جمهوری اسلامی ایران و ترجمان اراده ملت است.

عضو شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه دانشجویان سرمایه‌های کشورند که می توانند در همه زمینه‌های مدیریتی به مسئولان کمک کنند، گفت: فضای جامعه نباید به‌گونه‌ای باشد که انتقادات دانشجویان و انتظارات معمول آنها تخطئه شود.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری یازدهم گفت: خواست جامعه دانشگاهی ایجاد یک فضای آرام برای ایجاد نشاط و پویایی در دانشگاه است و در حال حاضر مهم‌ترین دغدغه سیستم آموزشی کشور باید برای طیف ارزشمند دانشجویان فراهم شود.

روحانی با بیان اهمیت وجود احزاب فعال و پویا در جامعه، تأکید کرد: باید احزاب سیاسی به عنوان مبانی حاکمیت و مردم در چارچوب قانون توسعه یابند.

عضو شورای عالی امنیت ملی در بخش پایانی سخنانش اظهار داشت: آزادی قلم حافظ حقوق انسان‌هاست و برای حفظ حقوق انسان‌ها باید مطبوعات را در چارچوب قانون گسترش داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها