امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110164
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ایلام، حمید محمدی صبح امروز در آیین معارفه مدیر حج و زیارت استان ایلام با بیان اینکه مراسم تودیع در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ایلام، حمید محمدی صبح امروز در آیین معارفه مدیر حج و زیارت استان ایلام با بیان اینکه مراسم تودیع در سازمان حج و زیارت معنا ندارد چراکه کسی از سازمان جدا نشده بلکه در سنگر دیگر به خدمت‌رسانی ادامه خواهد داد، گفت: طی سال‌های گذشته حسین نیکروش مدیر سابق این دستگاه در ایلام خدمات ارزنده‌ای را به مردم و زوار عتبات عالیات و حج ارائه کردند که شایسته تقدیر و تحسین است.

وی ادامه داد: بدون تردید سازمان حج از وجود این نیروی توانمند در جایگاه‌های دیگری بهره خواهد گرفت و در این راه مصمم است.

معاون سازمان حج و زیارت تصریح کرد: قطعاً سازمان حج و زیارت قدردان تلاش‌های نیکروش مدیر سابق این دستگاه در استان ایلام است.

وی خاطر نشان کرد: استان ایلام برای سازمان حج و زیارت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و این استان دروازه عتبات عالیات بوده و روزانه زوار زیادی از این مرز وارد و خارج می‌‌شوند.

محمدی ادامه داد: سعی می‌شود با افزایش بسترها و ظرفیت‌های لازم میزان تردد زوار در مرز مهران رو به افزایش برود و سازمان حج و زیارت در این راه مصمم است.

گفتنی است، در پایان از خدمات حسین نیک‌روش مدیر سابق این اداره تقدیر شد و حسین عبادی به عنوان مدیر جدید حج و زیارت استان ایلام معرفی شد.
انتهای پیام/2246/م20/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار