امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110168
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
جهانگیر زارعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار کرد: با تلاش پلیس سارق حرفه‌ای داخل خودرو در دره‌شهر شناسایی و دستگیر شد. وی ادامه ...

جهانگیر زارعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار کرد: با تلاش پلیس سارق حرفه‌ای داخل خودرو در دره‌شهر شناسایی و دستگیر شد.

وی ادامه داد: با دستگیری این سارق حرفه‌ای 4 فقره  لوازم سرقت داخل خودرو در این شهرستان کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دره‌شهر مطرح کرد: مأموران پلیس آگاهی این شهرستان با استفاده از شگردهای خاص پلیسی و اثربرداری از آثار انگشت به جامانده از سارق، سرنخ‌هایی از یک نفر سارق حرفه‌ای به دست آورده و با شناسایی مخفیگاه متهم، طی هماهنگی با مقام قضایی، سارق را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

وی با تأکید بر اینکه متهم مذکور دارای سوابق متعدد سرقت است، بیان کرد: وی در بازجویی‌های فنی انجام شده اخیر به 4 فقره سرقت داخل خودرو نیز اعتراف که طی بازدید و بررسی از مخفیگاه نامبرده، برخی از اقلام به سرقت رفته توسط وی، کشف و ضبط شد.

زارعی با اشاره به اینکه متهم مذکور پس از تکمیل پرونده و ارجاع به مراجع قضایی، روانه زندان شد، افزود: در بازجویی‌های به عمل آمده از متهم، غفلت و سهل‌انگاری مردم و شهروندان را اصلی‌ترین عامل بروز سرقت اعلام کرد.

وی گفت: از مردم می‌خواهیم با رعایت اصول مراقبتی و توجه به هشدارهای پلیسی، از وقوع چنین سرقت‌هایی و ایجاد موقعیت برای سوء استفاده‌گران جلوگیری کنند.
انتهای پیام/2246/ک/ل20/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها