امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110170
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
راسخ غفارپور در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد:‌ در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا ماموران مرزبانی توانستند با گسترش چتر اطلاعاتی وسیع ...

راسخ غفارپور در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد:‌ در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا ماموران مرزبانی توانستند با گسترش چتر اطلاعاتی وسیع در سطح حوزه ماموریتی یکی دیگر از باندهای بزرگ اقلام مسروقه را در شهرستان مرزی پارس‌آباد شناسایی و در عملیاتی گسترده سارقان را در حوالی شهر مرزی اسلام‌آباد دستگیر کنند.

وی در اشاره به شیوه و شگرد این افراد گفت: متهمان با استفاده از یک دستگاه خودرو وانت نیسان به صورت کاملاً حرفه‌ای اقدام به سرقت باطری و ژنراتورهای تقویت برق می‌کردند که ماموران با انجام تعقیب و مراقبت‌های ویژه آنان را در حوالی شهر اسلام‌آباد دستگیر کردند.

سرپرست هنگ مرزی پارس‌آباد ادامه داد: در بازرسی فنی از خودرو  20 عدد باطری فشار قوی و 10 دستگاه ژنراتورهای تقویت برق که در پشت خودرو به طرز ماهرانه زیر پرس کاه جاسازی شده بود را کشف و ضبط شد.

غفاری در پایان گفت‌و گوی خود با خبرنگار فارس در اردبیل گفت: در این عملیات یک دستگاه خودرو نیسان توقیف و دو نفر متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

انتهای پیام/62007/خ20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها