امروز : سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 24
۰۸:۰۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110173
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 5
رضا اکبری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: مأموران کلانتری 21 قزوین امروز در حین کنترل خودروهای عبوری در جاده قزوین ـ زنجان به یک ...

رضا اکبری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: مأموران کلانتری 21 قزوین امروز در حین کنترل خودروهای عبوری در جاده قزوین ـ زنجان به یک دستگاه سواری پژو پارس با دو سرنشین مشکوک و دستور ایست صادر کردند.

وی افزود: راننده خودرو با مشاهده پلیس اقدام به فرار کرد که پس از مدتی تعقیب و گریز و شلیک چند تیر با همکاری مأموران کلانتری 13 قزوین خودرو متوقف و راننده و سرنشین پژو دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قزوین خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودرو یک دستگاه گنج‌یاب، یک قطعه مجسمه فیل قدیمی یک قطعه کلون درب، هفت قطعه سکه قدیمی، 10 عدد دکمه فلزی قدیمی با مارک شیر و خورشید، دو قطعه رخ فلزی، یک تابلوی قدیمی منبت‌کاری شده و یک عدد قندشکن به همراه پلاک و زنجیر نقره‌ای رنگ و تعدادی ظروف قدیمی کشف که با توجه به مشکوک به عتیقه بودن اشیا، موارد جهت تعیین اصالت به سازمان میراث فرهنگی استان ارسال شد.

اکبری ادامه داد: در استعلام سیستمی مأموران مشخص شد خودرو سابقه سرقت از منطقه نارمک تهران داشته است که تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد.

انتهای پیام/2667/ط20/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار