امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110177
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان، بر حسب گزارش پلیس آگاهی مدیریت مبارزه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از زاهدان به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان، بر حسب گزارش پلیس آگاهی مدیریت مبارزه با قاچاق کالا و ارز در جریان یک مورد بازرسی در شهرستان سراوان، مقادیری سیگارت خارجی کشف کرد و پس از انجام مراحل قانونی، پرونده برای رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی سراوان ارسال شد.

پس از بررسی پرونده در شعبه اول تعزیرات حکومتی سراوان، تخلف محرز تشخیص داده شد و عامل تخلف به پرداخت بیش از 48 میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت و ضبط کالاهای مکشوفه محکوم شد.

روابط عمومی تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان در خبر دیگری از تعزیر واحدهای صنفی در شهرستان چابهار خبر داد.

در پی اعلام اداره صنعت، معدن و تجارت مبنی بر عرضه کالاهای قاچاق، کم‌فروشی، گرانفروشی، درج نکردن قیمت و عرضه خارج از شبکه کالا توسط تعدادی واحد صنفی در شهرستان چابهار، پرونده‎هایی در این خصوص تشکیل و جهت رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.

پس از بررسی پرونده‎ها در شعبه اول تعزیرات حکومتی چابهار، تخلفات محرز تشخیص داده شد و مطابق قانون، عوامل تخلف به پرداخت جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.

انتهای پیام/75009/م/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها