امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11018
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۲
تعداد بازدید: 112
«هادی الموسوی» از اعضای ارشد جمعیت الوفاق بحرین در گف‌وتگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه با اشاره به اینکه «خالد ...

«هادی الموسوی» از اعضای ارشد جمعیت الوفاق بحرین در گف‌وتگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه با اشاره به اینکه «خالد بن احمد آل خلیفه» وزیر خارجه بحرین از سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان به عنوان تروریست یاد کرد، تاکید کرد که سید حسن نصرالله کاری کرد که ارتش های قدرتمندی که بودجه بالایی به آن اختصاص داده می شود، قادر به انجام آن نیستند.

وی در توضیح این مطلب افزود: حزب الله توانست سر صیهونیست ها را هدف قرار داده و نشان داد که هر کس که به تهدید اسلام زبان بگشاید چه یهودی و  چه مسیحی و یا عرب و مسلمان، خوار و ذلیل می شود.

این انقلابی بحرینی تصریح کرد: سربازان حزب الله از انسان های بی گناه در القصیر واقع در مرکز سوریه که هدف تروریست ها قرار گرفته اند، حمایت می کند.

وی اظهار داشت: در طول تاریخ شاهد بوده ایم که چگونه پیامبر (ص) به سحر و جادو و حضرت علی (ع) از سوی خوارج به کفر و بی دینی متهم شدند.

الموسوی در خصوص اوضاع داخلی بحرین گفت: نقض حقوق مردم بحرین همچنان ادامه دارد و آنان در رنج و گرفتاری به سر می برند در حالی که گفتگویی صورت نگرفته بلکه فقط نشست هایی در مورد استقبال از گفتگو تشکیل شده است و نظام حاکم نیز از این نشست ها به عنوان گفتگو یاد می کند در حالی که در نبود نماینده ای از آن، نمی توان از این نشست ها تحت عنوان گفتگوی واقعی وجدی یاد کرد.

وی در عین حال مخالفت خود را با درخواست برخی مبنی بر لزوم کناره گیری از گفتگو ابراز داشته و تاکید کرد: حضور ما در این نشست ها به معنی هدر دادن وقت نیست زیرا نشست های مزبور بی حاصل نبوده و راه حل هایی نیز در آن مطرح می شود از سوی دیگر هدف از حضور در این نشست ها برملا کردن دروغین بودن نظام حاکم در بحرین است.

اصلاحات باید پاسخگوی خواسته های مردم باشد

الموسوی با تاکید بر اینکه ما بر اصلاحاتی که خواسته های مردم را جامه عمل بپوشاند تاکید داریم نه اصلاح افراد، تصریح کرد: جمعیت الوفاق، شرایط موجود در منطقه و بازتاب‌ها و تاثیرات آن را زیر نظر گرفته و بر اساس آن مسائل موجود را ارزیابی می کند.

وی مخالفان بحرینی را به لزوم تلاش برای اصلاح بحران موجود در این کشور فراخوانده و در خصوص وضعیت حقوق بشر در بحرین گفت: فعالیت حقوق بشر در سراسر کشور نمی تواند جادویی و سریع باشد به ویژه اینکه اکنون بین کسانی که در صدد دفاع از حقوق بشر هستند با کسانی که آن را نقض می کنند، جنگ واقعی در جریان است.

وی با اشاره به نمایشی بودن محاکمه هایی که از سوی نظام حاکم بحرین برگزار می شود، اظهار داشت: اتهام علیه فعالان و جوانان و نیز حقوقدانان بحرینی همچنان ادامه دارد اما این روند رو به پایان است و به روزهای آخر خود نزدیک می شود.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها