امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۷:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110181
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، سرهنگ علی موالی ظهر امروز در جلسه توجیهی ارتقای آگاهی‌های حقوقی و پیشگیری از وقوع جرم با موضوع ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، سرهنگ علی موالی ظهر امروز در جلسه توجیهی ارتقای آگاهی‌های حقوقی و پیشگیری از وقوع جرم با موضوع سرقت که در اداره اصناف استان قم برگزار شد، اظهار کرد: بیشترین سرقت‌ها در طلافروشی‌ها رخ می‌دهد که برای پیشگیری از وقوع سرقت باید طلافروشان بیش‌ از پیش آگاهی داشته باشند.

وی با بیان اینکه طلافروشان باید هنگام برخورد با مشتری بیش‌ از پیش دقت داشته باشند، تصریح کرد: درصورتی‌ که فردی رفتار مشکوکی داشت و زیور آلات متعددی را طلب کرد، باید با احتیاط بیشتری با او برخورد کرد تا سرقت رخ ندهد.

جانشین رئیس پلیس آگاهی قم با تأکید بر اینکه مغازه‌های طلافروشی باید به سیستم امنیتی مجهز باشند، تصریح کرد: باید در طلافروشی‌ها از درب‌های ضدسرقت استفاده شود تا امکان سرقت را کاهش دهد.

وی با بیان اینکه برای نصب دوربین‌های مداربسته باید با آگاهی مشورت کرد، گفت: سارقان تلاش می‌کنند از نقطه کور وارد شوند تا هیچکس نتواند آنها را شناسایی کند.

موالی خاطرنشان کرد: بسیاری از سارقان بومی نیستند و از خارج شهر برای سرقت می‌آیند و به سرعت از شهر خارج می‌شوند، زیرا اگر بومی باشند، به سرعت شناسایی و دستگیر می‌شوند.

جانشین رئیس پلیس آگاهی قم با تاکید بر اینکه سیستم امنیتی برای مغازه‌ها و کارگاه‌ها را باید بالا برد، گفت: بسیاری از سرقت‌ها در اماکن توسط افرادی صورت می‌گیرد که در مغازه و کارگاه مشغول کار هستند که با بالا بردن سیستم امنیتی از میزان سرقت‌ها کاسته می‌شود.
انتهای پیام/78005/ب20/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها