امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۱۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110184
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سنندج، محمد حاجی‌ آقاجانی پیش از ظهر امروز که برای بررسی روند اجرای طرح تحول نظام سلامت به همراه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سنندج، محمد حاجی‌ آقاجانی پیش از ظهر امروز که برای بررسی روند اجرای طرح تحول نظام سلامت به همراه مدیران کل حوزه درمان به استان کردستان سفر کرده‌اند، از بیمارستان بعثت سنندج بازدید کرد.

وی ضمن اشاره به اهداف سفر به استان کردستان، اضافه کرد: در جریان این سفر از تمامی بیمارستان‌های استان به صورت دقیق و موشکافانه اجرای طرح تحول نظام سلامت در کردستان بررسی می‌شود.

معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: در این بازدید مشخص شد که بیمارستان بعثت به عنوان یک بیمارستان دولتی در مرکز استان محوریت خدمات درمانی در بخش‌های تخصصی و حوادث را برعهده دارد.

آقاجانی افزود: فضا و تجهیزات، فرایند رسیدگی به بیماران، حضور متخصصین مقیم و اورژانس مطلوب در بیمارستان بعثت سنندج نتیجه یک مدیریت ارزشمند و خوب است که این مرکز را به یک مرکز نمونه ارائه خدمات درمانی در کشور تبدیل کرده است.
وی گفت: نکات خاص و ارزشمندی در اورژانس بیمارستان بعثت بود که در هیچ بیمارستانی در کشور وجود ندارد که انتقال بیمار از اورژانس به اتاق عمل بدون نیاز به عبور از راهروها و کریدورها مصداق این ادعاست که شرایط مطلوبی را برای بیمار ایجاد کرده است.

معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین اجرای طرح تحول نظام سلامت در این بیمارستان را مثبت و قابل قبول ارزیابی کرد و گفت: در بازدیدها مشخص شد که مردم از نحوه اجرای این طرح در بیمارستان بعثت رضایت دارند.

آقاجانی گفت: تامین اقلام مورد نیاز درمانی در بیمارستان بعثت سنندج و همچنین انجام آزمایشات و تصویربرداری از نکات مثبت دیگر این مرکز درمانی و آموزشی است.
وی اضافه کرد: مدیریت خوب و مناسبی در بخش‌های بیمارستان سنندج حکم‌فرماست و رضایت بیماران و همراهان آنها از وضعیت خدمات‌رسانی پرسنل، خدمات بهداشتی و هزینه‌ها قابل تحسین است.

معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پایان گفت: البته این بیمارستان همانند سایر بیمارستان‌های کشور از کمبود پرستار رنج می‌برد که قرار است 80 نفر در قالب برنامه جذب کشوری به کادر این بیمارستان اضافه شود.

گفتنی است، معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بخش‌های آنکولوژی اطفال، ارتوپدی مردان، آی‌.سی‌.یو بزرگسالان و کودکان و اورژانس بازدید کرد و از نزدیک اظهارنظرهای بیماران و بستگان آنها در خصوص وضعیت اجرای طرح تحول نظام سلامت در این مرکز را جویا شد.
انتهای پیام/79002/ق40/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها