امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110188
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
حمیدرضا عزیزپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان گزارشی از پرونده‌های رسیدگی شده در این اداره کل طی هفته جاری ارائه کرد. وی با اشاره به ...

حمیدرضا عزیزپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان گزارشی از پرونده‌های رسیدگی شده در این اداره کل طی هفته جاری ارائه کرد.

وی با اشاره به اینکه از مهم‌ترین پرونده‌های رسیدگی شده طی روزهای اخیر، پرونده مربوط به قاچاق سیگار است، افزود: در پی کشف یک میلیون نخ سیگار قاچاق و ارجاع آن به تعزیرات حکومتی، پرونده مربوط در شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با بیان اینکه پس از بررسی پرونده و احراز تخلف، این قاچاقچی به پرداخت، یک میلیارد و 800 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد، اضافه کرد: همچنین بر اساس حکم صادره متهم به ضبط خودروی قاچاق و کالاهای مکشوفه نیز محکوم شد.

این مسئول در ادامه از رسیدگی به پرونده دیگری در زمینه قاچاق پوشاک و البسه خارجی طی روزهای گذشته نیز اشاره داشت و گفت: در نتیجه رسیدگی به پرونده در شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز، قاچاقچی این پرونده به پرداخت 390 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

عزیزپور بیان کرد: ضبط خودرو و کالاهای کشف شده نیز از دیگر جرائمی است که در حکم مربوط به این پرونده صادر شده است.

لازم به ذکر است، بر اساس برآورد تعزیرات حکومتی استان زنجان، طی روزهای گذشته قاچاقچیان کالا و ارز در این اداره کل محکوم به پرداخت بیش از یک میلیارد و 300 میلیون ریال جزای نقدی شده‌اند.

انتهای پیام/73005/الف20/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها