امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۹:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 11020
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۲
تعداد بازدید: 94
پرویز سروری رییس ستاد خدمتگزاران  آبادانی و پیشترفت در گفت‌وگو با فارس با اشاره به فعالیت‌های مستمر ستادهای استانی خدمتگزاران، گفت: با توجه به زمان ...

پرویز سروری رییس ستاد خدمتگزاران  آبادانی و پیشترفت در گفت‌وگو با فارس با اشاره به فعالیت‌های مستمر ستادهای استانی خدمتگزاران، گفت: با توجه به زمان باقی مانده به برگزاری انتخابات دوره چهارم شوراها در سراسر کشور لیست‌های نهایی خدمتگزاران با اسامی 917  نفر از کاندیداهای که با معیارهای ستاد خدمتگزاران همخوانی داشته‌اند از سوی مرکز استانی استخراج شده است.

وی افزود: بر اساس اعلام معاونت ستاد خدمتگزاران در مراکز استان آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی و خوزستان بر اساس ظرفیت‌های اعلام شده کاندیداها معرفی شده‌اند و در شهر اردبیل 19 نفر و همچنین در 6 استان سیستان و بلوچستان، قزوین کرمان، گیلان، مرکزی، همدان و زنجان نیز لیست‌ها 15 نفره بسته شده است.

وی افزود: در سایر مراکز استانی نیز براساس تعداد اعضای شوراها لیست کاندیداهای مورد حمایت خدمتگزاران آماده شده است.

رئیس ستاد خدمتگزاران تاکید کرد: در صدد هستیم ظرف 24 ساعت آینده لیست اسامی مورد نظر خدمتگزاران که از لیست‌های کاندیداها ثبت نام شده و در کمیته‌های تخصصی استانی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته است را بر روی سایت خدمتگزاران به آدرس  khedmatgozaraan.com قرار گیرد.

وی گفت لیست‌های کاندیداها شوراها در شهر و شهرستان‌ها نیز آماده شده است که در این شهرهای مورد نظر اعلام خواهد شد.

سروری گفت: استخراج اسامی بر اساس صلاحیت‌های ارزشی و مکتبی و سبد نیازهای شهری، تخصص افراد، کار آمدی و مقبولیت استخراج شده است.

وی همچنین گفت: در صدد هستیم در آینده نزدیک لیست کاندیداهای شوراهای دوره چهارم خدمتگزاران شهر تهران را نیز زودتر اعلام کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها