امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110201
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وزارت بهداشت، محمد آقاجانی امروز در بازدید از روند اجرای طرح تحول نظام سلامت در مرکز پزشکی، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از وزارت بهداشت، محمد آقاجانی امروز در بازدید از روند اجرای طرح تحول نظام سلامت در مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی بعثت سنندج، با اعلام این خبر، افزود: در حال حاضر کمبود شدید پرستار در مراکز درمانی و بیمارستانهای کشور وجود دارد که امید است با جذب و بکارگیری این پرستاران کمبودها تا حدودی مرتفع شود.

آقاجانی با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت از پانزدهم اردیبهشت امسال در تمام بیمارستانهای تابعه وزارت بهداشت، گفت: این طرح دربردارنده 7 دستورالعمل است و در سال جاری بیشترین تمرکز حوزه درمان بر تکمیل اجرا و استقرار مطلوب این برنامه قرار گرفته است .

وی همچنین مهمترین برنامه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی را تا پایان امسال تثبیت این برنامه برشمرد و بر نهادینه کردن، رفع نواقص و مشکلات موجود این برنامه تأکید کرد .

معاون درمان وزارت بهداشت در ادامه به اعتبارات در نظر گرفته شده برای اجرای برنامه تحول نظام سلامت در کشور اشاره کرد و گفت: با توجه به اهتمام ویژه دولت تدبیر و امید ، حمایت مجلس شورای اسلامی و پیگیری وزیر بهداشت، اعتبارات لازم برای اجرای این برنامه در سال جاری تامین شده است .

بنابر این گزارش معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در جریان بازدید از مرکز پزشکی، ‌آموزشی و درمانی بعثت سنندج خدمات ارائه شده به بیماران در این مرکز را مثبت ارزیابی کرد.

وی بازدید از بخشهای مختلف مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی بعثت سنندج از نزدیک با شماری از بیماران و همراهان آنها گفت و گو کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها