امروز : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110222
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «فلسطین الان»، «اسماعیل الاشقر» عضو شورای قانونگذاری فلسطین در اظهاراتی اعلام کرد: ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری «فلسطین الان»، «اسماعیل الاشقر» عضو شورای قانونگذاری فلسطین در اظهاراتی اعلام کرد: در صورتی که رژیم اشغالگر به شروط توافق آتش‌بس متعهد نباشد مقاومت سلاح را بر زمین نخواهد گذاشت و قادر است ماهها به جنگ ادامه دهد و خسارت‌های بسیاری را به دشمن وارد کند.

الاشقر از دولت توافق ملی فلسطین خواست به مسئولیت خود در قبال غزه و بازسازی آن عمل کند و حماس پشتبان این حکومت خواهد بود ، وی سپس به شدت ادعای حکومت سایه در غزه را رد کرد و افزود: در صورتیکه دولت توافق ملی به التزام‌ها و اهداف و وظایفی که از آن انتظار می‌رود پاسخ ندهد بک حکومت توافقی دیگر که مورد پسند همه گروههای فلسطینی باشد جایگزین آن خواهد شد.

وی خطاب به «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: اگر می‌خواهی ریاست ملت ما را بر عهده داشته باشی باید افکار و رفتارت را تغییر دهی و ملت را متحد کنی نه اینکه میان غزه و کرانه باختری تفرقه ایجاد کنی.

الاشقر سپس برتری نظامی، میدانی ، امنیتی و سیاسی، رسانه‌ای و اخلاقی مقاومت بر رژیم صهیونیستی را ستود و افزود: پیروزی مقاومت اساس مسائل بسیاری در سطح فلسطین و منطقه شد و بعد از جنگ با قبل آن تفاوت بسیاری دارد ، همچنین این جنگ نقاط ضعف دشمن و پلیدی‌های آن را آشکار کرد.

وی در ادامه از عملکرد دستگاههای امنیتی در غزه  تقدیر کرد و تعقیب مستمر اعضای مقاومت به وسیله تشکیلات خودگردان در کرانه باختری را محکوم کرد و افزود: تشکیلات شاخ کوچکی از سازمان‌های عربی فاسد است که برای حفاظت از رژیم اشغالگر و شهرک‌نشینان و نیز هماهنگی امنیتی با این رژیم برپا شده است.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها