امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110263
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رسول کرمی (مسئول کانون بسیج هنرمندان استان همدان‌) با بیان اینکه جشنواره در 10 نقطه از استان، برگزار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رسول کرمی (مسئول کانون بسیج هنرمندان استان همدان‌) با بیان اینکه جشنواره در 10 نقطه از استان، برگزار می‌شود، گفت: در کانون بسیج هنرمندان، برگزاری جشنواره در شهرهای همدان، ملایر، نهاوند، تویسرکان، اسدآباد، رزن، فامنین، بهار، قهاوند و کبودر آهنگ پیش‌بینی شده است.

وی ادامه داد: در نظر داریم به واسطه اطلاع‌رسانی گسترده از طریق بنر، پوستر، پیامک، جراید و صدا و سیما،‌ مخاطبان عام را نیز به این رویداد دعوت کنیم.

کرمی سپس با اشاره به اینکه مدیران استانی، نمایندگان مجلس و اداره ارشاد استان قول همکاری برای برگزاری بهتر جشنواره داده‌اند، بیان کرد: هدف از برگزاری جشنواره مقاومت، آشنایی نسل دوم و سوم جامعه با جبهه مقاومت و فیلم‌های ارزشی‌ است که در سینمای دفاع مقدس ساخته می‌شود. به همین جهت هم در تلاشیم همکاری با معاونت فرهنگی سپاه، علاوه بر نقاط پیش‌بینی شده، جشنواره را در مساجد، پایگاه‌های مقاومت و سالن‌های ورزشی بعضی از نقاط استان نیز برگزار کنیم.

مسئول کانون بسیج هنرمندان استان همدان در پایان سخنانش با اشاره به دعوت از اقلیت‌های دینی برای حضور در جشنواره فیلم مقاومت در این استان گفت: ما در حال اطلاع‌رسانی لازم هستیم تا دوستان اقلیت‌های دینی هم از جشنواره استفاده کنند.
 
دانشگاه «بوعلی» و 40 دانشگاه همدان، میزبان جشنواره مقاومت هستند

یاسر پرزاد مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی استان همدان هم در گفت‌و‌گویی با روابط عمومی  سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت از نقش فعال مراکز آموزش عالی استان در برگزاری این رویداد فرهنگی خبر داد و گفت: دانشگاه «بوعلی سینا» به عنوان دانشگاه مادر استان همدان، دانشگاه‌های علوم پزشکی، صنعتی، پیام نور و آزاد در همدان به میزبان این جشنواره خواهند بود.

وی با بیان اینکه جشنواره در بیش از 40 دانشگاه استان همدان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: ملایر، نهاوند، تویسرکان، رزن، کبودر آهنگ، فامنین و همدان شهرهای برگزارکننده این جشنواره در حوزه مراکز آموزش عالی هستند.

مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی استان همدان سپس با ابراز امیدواری از استقبال دانشجویان از این جشنواره اظهار کرد: هدف از برگزاری جشنواره در همدان، آشنا کردن طیف دانشجویان با آثار هنری و فیلم‌های سینمایی مقاومت، تله فیلم‌ها و در نهایت آشنا کردن دانشجویان با فرهنگ مقاومت است که امیدواریم در این دوره، به بخشی از این مهم دست یابیم.
 
22 پایگاه حوزوی همدان میزبان جشنواره مقاومت

همچنین علی حسنی (مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون همدان) درباره گستردگی جشنواره در بخش حوزوی بیان کرد: قرار است این رویداد فرهنگی سینمایی را در 8 شهر و 22 پایگاه برگزار کنیم. به عبارت دیگر، سازمان بسیج طلاب و روحانیون، جشنواره را در شهرهای همدان، ملایر، تویسرکان، نهاوند، اسدآباد، رزن، فامنین و کبودر آهنگ برگزار می‌کند.

وی سپس درباره میزان همکاری مدیران استانی با سازمان بسیج طلاب برای برگزاری جشنواره مقاومت گفت: نیازی به ورود مدیران نداشتیم اما در نمایش فیلم‌ها با اداره ارشاد هماهنگ کردیم تا سالن سینمایی در اختیارمان قرار دهند.

حسنی همچنین با اشاره به تلاش برای دیده شدن فیلم‌های جشنواره خاطرنشان کرد: با ائمه جمعه و طلاب در ارتباط هستیم و از آن‌ها خواسته‌ایم و می‌خواهیم که در سخنرانی‌های خود در مساجد و نماز جمعه، مردم را در جریان نمایش فیلم‌های جشنواره مقاومت قرار دهند.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون همدان در پایان سخنانش ضمن پیش‌بینی از استقلال خوب جامعه هدف از جشنواره فیلم مقاومت اظهار کرد: بحث فیلم مقاومت حرف دل بچه‌های بسیج، نظام و انقلاب است و آن‌ها قطعا از جشنواره استقبال خواهند کرد.
انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها