امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110272
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
محمدرضا صابری دبیر و سخنگوی انجمن سینماداران با اشاره به تبعات مثبت اجرای این طرح گفت: بعد از جلسات بسیار با سازمان سینمایی و در راس آنها محمد رضا ...

محمدرضا صابری دبیر و سخنگوی انجمن سینماداران با اشاره به تبعات مثبت اجرای این طرح گفت: بعد از جلسات بسیار با سازمان سینمایی و در راس آنها محمد رضا فرجی و محمد احسانی ، انجمن سینماداران همکاری کامل خود را برای اجرای این طرح اعلام کرد و قرار شده است که برای رفاه حال تماشاگران و سینماداران این طرح با قیمت بلیت نیم بها اجرا شود.

صابری با اشاره به اینکه این طرح سود فراوانی برای سینما دارد افزود :انجمن سینماداران معتقد است که اجرای این طرح می‌تواند کمک شایانی به سینماداران ، تهیه‌کنندگان سینما و همچنین مخاطبان واقعی سینما بکند.

وی ادامه داد:انجمن سینماداران از سازمان سینمایی،حجت الله ایوبی،محمد احسانی و محمدرضا فرجی برای اجرای چنین طرح‌هایی تشکر ویژه می‌کند و همچنین آمادگی خود را برای کمک به طرح‌هایی که در آینده اجرا می‌شود و نگاه فرهنگی خاصی به حوزه سینما دارند اعلام می‌کند.

به گزارش فارس، پیش از این اعضای انجمن سینماداران مخالفت خود را با اجرای رایگان این طرح برای امسال اعلام کرده بوند، که با نیم‌بهاء شدن آن از مسولان سازمان سینمایی تشکر کردند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها