امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۰۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110274
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این اثر نمایشی که از جمله آثار مطرح واسلاو هاول است صادق وفایی و بهمن وخشور به عنوان بازیگرحضور ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این اثر نمایشی که از جمله آثار مطرح واسلاو هاول است صادق وفایی و بهمن وخشور به عنوان بازیگرحضور دارند، ضمن اینکه رضا میرچی مترجم، امیر عباس وفایی دستیار کارگردان، حید ر رضایی طراح پوستر، ایلیا مغانلو سراح بروشور، هادی هیربدوش و رضا اخباری عکاس، میثم رایجی دکور، مجید ضمیر لباس دیگر عوامل اجرایی این اثر نمایشی هستند.

صادق وفایی کارگردانی نمایش درباره جزییات اجرای این اثر نمایشی توضیح داد: قصه این نمایش مربوط به سال‌های بهار پراگ و آمدن جمهوری در چکسلواکی است که موجب جدا شدن این دو کشور شد. البته اصلا موضوع به این جدایی ارتباطی ندارد بلکه تقابل جریان روشنفکری و عموم جامعه است.
 
وی افزود: روایت نمایشنامه داستان بخشی از زندگی رئیس یک کارخانه  و یک روشنفکر است  که مجبور شده کارگر این کارخانه باشد و ما در این نمایش شاهد تقابل آن‌ها در یک کشمکش صحنه ای جذاب خواهیم بود.

وفایی بیان کرد: در این نمایش بینش و نظرگاه خودم  تاثیر فراوانی در نحوه اجرا دارد و این برداشتی بوده  که من از متن داشتم  کما اینکه هر کارگردان دیگری می تواند متن را با نگاه متفاوت تری از من به نمایش آن را روی صحنه اجرا کند .

نمایش «شرفیابی» نوشته واسلاو هاول، کارگردانی صادق وفایی و بازی بهمن وخشور و صادق وفایی از 23 شهریور تا 8 مهر هر روز غیر از شنبه ساعت 20 در تماشاخانه باران میزبان  تماشاگران تئاتر است.

علاقه مندان برای تهیه و یا رزرو اینترتی بلیت این اثر نمایشی می توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار