امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۰:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110293
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ؛ دوره جدید مدارس شبانه‌روزی حفظ قرآن و نهج‌البلاغه مؤسسه امیر‌المؤمنین کاشان ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ؛ دوره جدید مدارس شبانه‌روزی حفظ قرآن و نهج‌البلاغه مؤسسه امیر‌المؤمنین کاشان آغاز شد.

حجت‌الاسلام «مجتبی حسن‌زاده» مدیر مؤسسه امیر‌المؤمنین(ع) در گفت‌وگو با فارس با اعلام این خبر گفت: در دوره جدید مدارس شبانه‌روزی حفظ و تفسیر حدود 200 نفر نام‌نویسی کردند که از این تعداد 90 نفر پس از گزینش و مصاحبه در دوره آزمایشی شرکت کردند.

وی در خصوص فعالیت‌های این مدارس گفت: مدارس شبانه‌روزی حفظ و تفسیر مؤسسه امیر‌المؤمنین(ع) کاشان در دو بخش خواهران و برادران با ظرفیت حدود 100 نفر در رشته‌های حفظ و تفسیر برگزار می‌شود، همچنین این مؤسسه تنها مؤسسه‌ای است که در رشته‌های حفظ قرآن و نهج‌البلاغه دوره‌های شبانه‌روزی برگزار می‌کند.

حسن‌زاده از تربیت بیش از 50 حافظ کل قرآن در مدارس این مؤسسه خبر داد و گفت: این مؤسسه تاکنون بیش از 50 حافظ کل و 500 حافظ چند جزء قرآن به همراه 37 حافظ کل نهج‌البلاغه تربیت کرده است.

انتهای پیام/ م.ا

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها