امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110321
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۳۸
تعداد بازدید: 66
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سمنان، پیش از ظهر امروز در نشستی مشکلات پیمانکاران حوزه راه‌سازی در فرمانداری شهرستان سمنان بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سمنان، پیش از ظهر امروز در نشستی مشکلات پیمانکاران حوزه راه‌سازی در فرمانداری شهرستان سمنان بررسی شد.

حسن سعدالدین، فرماندار سمنان در ابتدای این جلسه با تقدیر از تلاش‌های پیمانکاران در اهتمام به انجام تعهدات خود و فعال نگه‌داشتن کارگاه‌ها در اجرای پروژه‌ها با توجه به وضعیت اعتبارات شهرستانی گفت: تلاش دولت و مسئولان در اجرای پروژه‌های ناتمام بر اساس اعتبارات موجود با همکاری و تعامل با پیمانکاران است.

وی تصریح کرد: در این زمینه، شاهد مشارکت مناسب بخش خصوصی و پیمانکاران در حوزه پروژه‌های راه‌سازی اداره راه و ترابری سمنان بوده‌ایم.

فرماندار سمنان با تشکر از پیگیری و اهتمام مدیرکل راه و ترابری استان سمنان در مدیریت پروژه‌های راه‌سازی نیمه تمام در استان گفت: ایجاد تعامل و ارتباط کاری مناسب اداره کل با پیمانکاران باعث شده تا شاهد تسریع در اجرای پروژه‌ها باشیم.

سعدالدین خواستار تسریع در تکمیل پروژه جاده کوهپایه سمنان شد و گفت: با توجه به حادثه‌خیز بودن این مسیر، افزایش تصادفات منجر به فوت در این محور، ترافیک مسافران تابستانی و ترانزیتی و کوهستانی بودن مسیر، این پروژه هر چه زودتر باید به بهره‌برداری برسد تا شاهد کاهش تصادفات و افزایش ایمنی جاده در این منطقه باشیم.

فرماندار سمنان خواستار تسریع در تکمیل روگذر‌های سطح شهرستان و آسفالت جاده کمربندی شد.

انتهای پیام/2249/الف10

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها