امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110335
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۵
تعداد بازدید: 186
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، حسن رحیم‌پور ازغدی در همایش «نابودی اسرائیل نزدیک است» اظهار کرد: خط مقدم ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، حسن رحیم‌پور ازغدی در همایش «نابودی اسرائیل نزدیک است» اظهار کرد: خط مقدم کشورهای استکباری، صهیونیسم

است و امروز شعارهایی همچون مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل به هم گره خورده است و نمی‌توان گفت که این شعارها دیگر کلیشه‌ای شده است و هم‌اکنون به خوبی مشاهده می‌کنیم که انقلاب ایران با وجود تمام فشارهای دشمنان قوی‌تر از گذشته در صحنه حضور دارد.

وی با اشاره به پیروزی مردم غزه در برابر رژیم صهیونیستی گفت: رژیم صهیونیستی هیچگاه گمان نمی‌کرد در این جنگ به این شکل مفتضحانه شکست بخورد، در حقیقت اقدامات جهادی سبب پیروزی مردم غزه و تغییر سرنوشت امت اسلامی شد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: در حال حاضر رژیم صهیونیستی به شکست‌های خود اعتراف کرده که نمونه آن صحبت‌های یکی از وزرای این رژیم مبنی بر مهاجرت 800 هزار نفر از شهروندان اسرائیلی در جنگ 50 روزه است که برای نخستین‌بار در تاریخ این اتفاق می‌افتد.

رحیم‌پور ازغدی خاطرنشان کرد: قطعا بدون پشتیبانی و حمایت نظام اسلامی شکست اسرائیل امکان‌پذیر نبود و به اعتراف شبکه 10 رژیم صهیونیستی بیش از 30 درصد از شهروندان این رژیم اعلام کردند که اسرائیل دیگر جای ماندن نیست.

وی با اشاره به اینکه ایران از مرزهای هند تا شمال آفریقا قدرت نخست است، گفت: روسیه بزرگ‌ترین کشور جهان و چین دارای بیشترین جمعیت است و در مقابل ایران اسلامی نه بزرگ‌ترین کشور جهان و نه دارای بیشترین جمعیت است اما ایدئولوژی انقلابی دارد و این نظام به رغم همه تهدیدات و فشارها قدرت برتر منطقه بوده و در آینده‌ای نزدیک به ابر قدرت منطقه تبدیل می‌شود.

رحیم‌پور ازغدی با بیان اینکه امام راحل باور داشتند که جمهوری اسلامی می‌تواند در مقابل بدخواهان و دشمنان خود بایستد، گفت: در زمانی که امام خمینی (ره) حرف از نابودی اسرائیل زدند، عده‌ای بیان کردند نمی‌توان علیه آمریکا ایستادگی کرد و اسرائیل را به رسمیت نشناخت اما امام(ره) فرمودند مسئله اسرائیل مسئله فلسطینی‌ها نیست بلکه موضوع قبله نخست مسلمانان بوده و متعلق به جهان اسلام است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار کرد: زمانی صهیونیست‌ها طرحی ارائه دادند مبنی بر اینکه ایران و ترکیه دو نقطه مهم کشورهای مسلمانان هستند که ارتباط اسرائیل را باید با این دو کشور آغاز کرد زیرا این کشورها می‌توانند دروازه خروج اسرائیل از انزوا باشند، و این طرح زمانی ارائه شد که غربی‌ها، قویترین پایگاه خود در منطقه را ایران و اسرائیل می‌دانستند.

وی عنوان کرد: آمریکایی‌ها حتی حاضر بودند بین ایران و اسرائیل، ایران را انتخاب کنند اما این نظام با بهره‌گیری از رهنمودهای امام راحل به قوی‌ترین پایگاه ضدصهیونیسم تبدیل شد.

رحیم‌پور ازغدی با بیان اینکه امروز پای تمام کشورهای عربی روی پوست خربزه قرار دارد، گفت: امروز اسرائیل می‌خواهد کشورهای عربی را در اختیار خود بگیرد بنابراین در چنین شرایطی باید از جهاد فلسطینی حمایت و نقشه‌های رژیم صهیونیستی را نقش برآب کرد، بدون تردید اسرائیل نمی‌تواند جلوی اراده مسلمانان بایستد. 

انتهای پیام/70005/صا40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها