امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110349
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۵
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا علیپور در جمع خبرنگاران در مورد تغییراتی که در باشگاه‌ها انجام شده است به خصوص ...

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا علیپور در جمع خبرنگاران در مورد تغییراتی که در باشگاه‌ها انجام شده است به خصوص پرسپولیس و سپاهان گفت: 4 باشگاه سپاهان، پرسپولیس، استقلال و پیکان سقف بودجه را رعایت نکرده‌اند و به همین خاطر در 12 شهریور به آنها نامه‌ای زدیم و تا 22 شهریور به آنها برای پاسخگویی فرصت داده شده است. به سپاهان اعلام کردیم به خاطر تخطی از سقف بودجه از صدور مجوز برای سرمربی جدید معذوریم.

وی ادامه داد: پرسپولیس هم هنوز قراردادی با درخشان برای ما نیاورده است و آنها درخواست مجوز یک جلسه‌ای برای درخشان داشتند که ما منتظریم مصوبه هیأت مدیره آنها و همچنین فرم تعهدنامه مضاعف توسط حمیددرخشان به ما اعلام شود و این فرم تعهدنامه مضاعف توسط بالاترین مقام رسمی باشگاه هم به تأیید برسد و پس از تأیید حراست، درخشان می‌تواند فردا پرسپولیس را هدایت کند.

وی در مورد وضعیت حسین فرکی گفت: برای سپاهان نیازی به تعهدنامه مضاعف نیست اما بحث قرارداد کرانچار مطرح است، مبلغ قرارداد کرانچار 450 هزار یورو است یعنی یک میلیارد و 200 میلیون تومان، اینکه ایشان استعفا داده و رفته و یا نرفته یک بحث است و ما باید توضیحات کرانچار را هم بشنویم.

انتهای پیام/د

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها