امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110350
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۵
تعداد بازدید: 70
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از خرم‌آباد، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در جلسه برنامه‌ریزی و توسعه استان لرستان که با حضور ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از خرم‌آباد، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در جلسه برنامه‌ریزی و توسعه استان لرستان که با حضور مدیران

دستگاه‌های اجرایی استان در استانداری لرستان برگزار شد گفت: بسیج آماده است در میدان‌های مختلف کارها را به عهده بگیرد و به نحو احسن آنها را به سرانجام برساند.

وی افزود: اگر دولت با هوشمندی از ظرفیت بسیج استفاده کند می‌تواند دستاوردهای عظیمی در عرصه اقتصاد به دست بیاورد.

سردار نقدی خاطرنشان کرد: به خاطر افزایش برداشت محصول به ویژه 20 اقلام اصلی کشور که 80 درصد محصولات کشاورزی را تشکیل می‌دهند 20 سمینار علمی با حضور کارشناسان در این زمینه در سطح کشور برگزار شده است.

رئیس بسیج مستضعفین گفت: اگر علم کشاورزی را بالا ببریم باعث می‌شود که از محصولات وارداتی جلوگیری شود و سودآوری برای کشاورزان ایجاد شود.

وی عنوان داشت: رهبر معظم انقلاب در سفر به کرمانشاه فرمودند که ما در کشور مشکلات حل نشده کم نداریم از این رو باید به سمت مردم پیش برویم زیرا اگر مردم در اقتصاد کشور نقش داشته باشند ما این مشکلات را حل می‌کنیم.

سردار نقدی گفت: امروز بسیج در عرصه اقتصاد مقاومتی به خوبی وارد شده و باید در این زمینه از تمام مردم چه آنهایی که ثروتمند هستند و چه آنهایی که در روستاها حضور دارند استفاده کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: امروز بسیج سازندگی یک ظرفیت بسیار مهم در کشور است که افرادی توانمند و داوطلبانه کارهایی را در دوردست‌ترین جاهای کشور انجام می‌دهند که می‌تواند در جنبه‌های مختلف برد برای دولت باشد.

وی با اشاره به اینکه با کارهایی که بسیج سازندگی و نیروهای جهادی انجام می‌دهند باعث می‌شود که یک نوع وحدت و انسجام در کشور ایجاد و خدماتی به مناطق محروم کشور ارائه شود.

سردار نقدی عنوان داشت: اگر نتوانیم تولید را بدون وارد کردن نقدینگی‌های بزرگ ایجاد کنیم می‌توانیم تورم را کاهش دهیم.

این مسئول یادآور شد: امروز مسیر را برای دولت باز گذاشته‌ایم تا دولت بررسی کند و برخی از طرح‌ها را به بسیج سازندگی واگذار کنند تا بتوانند با کاهش هزینه‌ها و سرعت عمل آنها را تحویل دهد.

سردار نقدی خاطرنشان کرد: در برخی طرح‌ها هستند که اجرای آنها 15 سال زمان می‌برد اما اگر گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی در این طرح‌ها وارد شوند می‌توانند طی مدت کوتاهی آنها را به سرانجام برسانند.

سردار نقدی گفت: امروز پروژه‌های بزرگ و کوچکی توسط سازمان بسیج سازندگی در سطح کشور در حال انجام است و در این زمینه این بسیج  کارنامه درخشانی دارد.

انتهای پیام/2304/صا40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها