امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110359
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۵۳
تعداد بازدید: 38
 کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران که به تازگی با فدراسیون فوتبال ایران برای تمدید قرارداد با تیم ملی به توافق رسیده است در گفت و گو با خبرنگار ...

 کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران که به تازگی با فدراسیون فوتبال ایران برای تمدید قرارداد با تیم ملی به توافق رسیده است در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص این موضوع گفت: پس از اینکه نسخه نهایی قرارداد فدراسیون فوتبال ایران توسط علی کفاشیان برای من ارسال شد، آن را مطالعه و موافقت خود را برای تمدید قرارداد با تیم ملی ایران به شخص کفاشیان اعلام کردم.

وی ادامه داد: بر همین اساس قصد دارم خیلی زود به ایران بیایم تا کارم را با تیم ملی ایران آغاز کنم و برنامه ریزی های لازم را به عمل بیاورم.

سرمربی تیم ملی که به نظر می رسد بر خلاف گذشته دیگر مشکلی برای ادامه کارش با تیم ملی ایران وجود نخواهد داشت در پاسخ به این سوال که چه زمانی دقیقاً برای آغاز کار با تیم ملی به کشورمان بازخواهد گشت، گفت: تلاش می‌کنم هرچه زودتر به تهران سفر کنم و امیدوارم هماهنگی های لازم برای این کار نیز زودتر به عمل بیاید. در نهایت فکر می کنم اوایل وقت سه‌شنبه آینده (بامداد سه شنبه) برای امضای قرارداد و آغاز کار به تهران سفر کنم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها