امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110364
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۵۳
تعداد بازدید: 38
سردار محمدرضا نقدی در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد در خصوص جنایات گروه تروریستی داعش و تکفیری‎ها ، اظهار داشت: آمریکا برای اینکه بین مسلمانان ...

سردار محمدرضا نقدی در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد در خصوص جنایات گروه تروریستی داعش و تکفیری‎ها ، اظهار داشت: آمریکا برای اینکه بین مسلمانان فتنه‎انگیزی کند، گروهای مانند داعش و تکفیری‏‌ها را تربیت کرده است تا از اسلام چهره مخدوشی را به مردم دنیا عرضه کند، اما آمریکا باید بداند که داعش عددی برای ملت ایران نیست.

وی عنوان داشت: کشور ما در گذشته گروه‌های تروریستی بزرگی را که مستقیم تحت حمایت آمریکا بوده‎اند نیز با وجود تجربه‎های کمی که موجود بود، شکست داده و امروز اعلام می‎کنیم که گروه داعش و تکفیری‎ها برای ملت ایران هیچ هستند.

این مسئول خاطرنشان کرد: امروز امنیت استان‌های مرزی ما هیچ تفاوتی با استان‎های یزد و اصفهان ندارد و بسیج و سپاه خود را برای مقابله با ابرقدرت‎های جهان آماده کرده است.

نقدی بیان داشت: امروز ملت ایران گروه داعش را کوچک و حقیر می‎بیند و اگر این گروه بخواهند دست از پا خطا کنند، ملت ایران با آنها برخورد می‌کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به این که ما آماده مقابله با ابرقدرت‎های جهان هستیم، گفت: اگر بخواهد دست از پا خطا کند، همان عشایر کشور ما در لب مرزها آنها را سرنگون می‎کنند، زیرا امروز هیچ ابرقدرتی هم اجازه نگاه چپ به ایران را ندارد.

انتهای پیام/85001/ی40/ژ1001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها