امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۲۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110366
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۵۳
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان قائمشهر، حجت‌الاسلام سیدمحمد حسن ابوترابی‌فرد شامگاه چهارشنبه در یادواره سرداران و 60 شهید

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان قائمشهر، حجت‌الاسلام سیدمحمد حسن ابوترابی‌فرد شامگاه چهارشنبه در یادواره سرداران و 60 شهید سیدمحله قائمشهر که با محوریت جانباز شهید "محمد صبوری" برگزار شد، افزود: گروه داعش دست پرورده آمریکا‌ست و اگر اقتدار امروز ایران نبود آمریکا به راحتی می‌توانست در خاک ایران نفوذ کند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قدرت داعش به دلیل حضور ایران در هم شکست، افزود: تمام خواب‌هایی که داعش و آمریکا برای سوریه و عراق دیدند در سایه حمایت جمهوری اسلامی و رزمندگان آن نقش بر آب شد و این امنیت، ثمره انقلاب و قدرت نظامی جمهوری اسلامی است که جزء چند قدرت نظامی برتر جهان شده است.

وی ادامه داد: اسرائیل با توجه به زرادخانه هسته‌ای، جسارت حمله به تکه‌ای از خاک ایران را ندارد زیرا ایران از قدرت نظامی بالایی برخوردار است.

ابوترابی‌فرد با بیان اینکه آمریکا می‌داند قدرت پرداخت هزینه برای تعارض به ایران را ندارد، خاطرنشان کرد: دانشجویان برای رسیدن به قله علم تلاش کنند و فن آموزش و تولید انبوه را در اولویت کار خویش قرار دهند.

این مسئول با تاکید بر اینکه در دو دهه جنگ نابرابر به ایران ما همچنان پیروز هستیم، بیان داشت: با توجه به هشت سال مقاومت در جنگ با تمامی شیاطین و تحریم‌های نابرابر، ملت ایران با مقاومت پیروز شد.

وی اذعان داشت: دختران و زنان باید به حجاب توجه جدی کنند زیرا همین چادرهای مشکی، جوانان را در هشت سال دفاع مقدس به سمت جبهه‌های جنگ و شهادت بدرقه کرد.

ابوترابی‌فرد بر حفظ منابع مالی کشور برای دستیابی به رشد اقتصادی تاکید کرد و افزود: کشاورزان استان مازندران با صرفه‌جویی در مصرف آب می‌توانند تا حدودی مصرف را کاهش دهند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه منابع کشور صرف هزینه‌های جاری می‌شود، گفت: بودجه کشور در سال گذشته 140 هزار میلیارد تومان بوده که 120 هزار میلیارد تومان آن صرف هزینه جاری شد که باید با صرفه‌جویی منابع مالی به سمت تولید و اشتغال برویم.

وی راه رسیدن به قدرت اقتصادی را طولانی ندانست و بیان کرد: مهم‌ترین رشد اقتصادی، شکل‌گیری زیرساخت توسعه، بهداشت و درمان و حمل‌ونقل است.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید به سه عنصر کلیدی اعم از فرهنگ، دانش و اقتصاد توجه ویژه شود، افزود: باید نگاه به فرهنگ در شان انقلاب باشد و آسیب‌های اجتماعی موجود در خانواده‌ها را از بین برد.
انتهای پیام/86008/ش30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها