امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110367
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۵۳
تعداد بازدید: 86
شهریار حیدری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: گروهک تروریستی داعش قدرتی نیست که بتواند به ایران حمله کند و قادر به ایجاد ...

شهریار حیدری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: گروهک تروریستی داعش قدرتی نیست که بتواند به ایران حمله کند و قادر به ایجاد مشکل برای ما نیست.

حیدری با اشاره به اینکه داعش ممکن است آرزو داشته باشد که بتواند به ایران حمله کند، گفت: این گروهک تروریستی در هیچ زمینه‌ای توان ایجاد کوچک‌ترین مشکل را برای مردم و کشور ما ندارد.

مدیرکل انتظامی و امنیتی استانداری کرمانشاه به آمادگی فزاینده و حیرت‌انگیز نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: هر‌گونه تحرک داعش علیه ایران در نطفه خفه می‌شود.

این مسئول تاکید کرد: داعش بیش از آن‌چه خطرناک باشد، دست به اقدامات تبلیغاتی و جنگ روانی می‌زند و در واقعیت هیچ نگرانی از این گروه ضدبشری احساس نمی‌کنیم.

وی به انجام برخی حرکات تروریستی در یک مقطع زمانی کوتاه توسط داعش در عراق و با انجام یک سلسله عملیات روانی بی‌پایه و اساس اشاره کرد و بیان داشت: داعش امروز در تنگنا قرار گرفته و رو به نابودی است.

حیدری خاطر نشان کرد: با بررسی‌هایی که انجام گرفته، با قاطعیت اعلام می‌کنیم زمینه تنفر از داعش به‌صورت کامل در استان کرمانشاه وجود دارد و نیروهای اطلاعاتی و امنیتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارای اشراف کامل و حتی فرامرزی بر اوضاع منطقه هستند.
انتهای پیام/2700/ش30/د1000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها