امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 110371
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۵۳
تعداد بازدید: 26
محمد اسماعیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به مذاکرات در حال انجام هسته‌ای بین ایران و کشورهای 1+5 اظهار داشت: آنچه در این ...

محمد اسماعیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به مذاکرات در حال انجام هسته‌ای بین ایران و کشورهای 1+5 اظهار داشت: آنچه در این مذاکرات مهم جلوه می‌کند این است که مولفه‌ها و مواضع ایران شفاف و تغییرناپذیر است.

وی تاکید کرد: طرف‌های مذاکره ایران در مذاکرات هسته‌ای باید حسن نیت خود را به اثبات رسانده و از فرصت باقیمانده استفاده کنند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری برای به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته‌ای تصریح کرد: اگر طرف مذاکره کننده از فرصت به وجود آمده استفاده نکند متضرر می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه مذاکره‌کنندگان 1+5 باید حسن نیت خود را نشان دهند، بیان داشت: روند اقدامات انجام شده بیانگر غیر قابل اعتماد بودن آنهاست.

اسماعیلی به روند امور در مذاکرات هسته‌ای اشاره کرد و افزود: در ایران کسی مخالف مذاکره نیست ولی این به معنای خوشبینی به این مذاکرات هم محسوب نمی‌شود.

وی با تاکید بر مقاومت نظام بر روی اصول خود گفت: آنچه در این مذاکرات مسلم به نظر می‌رسد این است که طرف‌های مذاکره کننده باید حقوق مسلم ایران را به رسمیت بشناسند.

انتهای پیام/73004/ش10

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار